ozlevent
4 Takipçi
kuru ciltlere vaseline nemlendirici sprey

kuru bi cildiniz varsa ya da soğuk havalarda cildiniz benimki gibi kurumaya başlıyorsa vaseline sprey nemlendiriciyi tavsiye ediyorum. ben cocoa glow yani kakaolu olanı kullanıyorum. kullanmaya başladığım ilk günden beri cildim daha nemli ve canlı. vaseline nemlendiricilerin kalıcı ve hoş kokusu gün boyu vücutta kalıyor. eğer duştan sonra uygularsanız daha etkili oluyor.


7 Yorum

esmaturyas
4 Takipçi

Tam da istedigim bir haber bu. Cunku son zamanlar da cildim de yogun kuruluk var ve hemen yarin aliyorum.

vedabilir
0 Takipçi

#vaseline benim en sevdiğim nemlendiricilerden birisi özellikle son zamanlarda kendini yenileyen yapısı ile kakaolu olan benim en çok sevdiğim diyebilirim kuru cildiniz varsa özellikle mutlaka deneyin

oyabursa
2 Takipçi

Vaseline nemlendirici sprey özellikle krem kullanmayı sevmeyenler için ekstra güzel birşey ben bunu bildiğim için ilk çıktığından beri alıyorum fiyatı biraz arttı ama olsun genede bu kaliteye değer bence arada gratis de indirim olunca ben daha fazla almayı tercih ediyorum

saresenocak
7 Takipçi

Benim cildimde çok kuru ve ben nemlendirmek için bebek yağı kullanıyordum ama bu ürünü de geçen günlerde çok yakın bir arkadaşım önermişti burada da gördüğüm zaman kesin emin oldum birde güzel kokması benim için bir artı oldu.Bakalım ilk fırsatta deneyimleyeceğim umaraım bende memnun kalırım çünkü cildim gerçekten çok kuru ve bu durum beni çok olumsuz etkiliyor.

durudurulay
1 Takipçi

Sprey olması büyük kolaylık sağlıyor öyle çok kuru bir cildim yok benim ama kışın soğuk havalarda ister istemez kuruyor cildim bu nedenle bende vaseline'nin spreyini kullanıyorum hem çok pratik oluyor hem de kokusu gün boyu kalıcı oluyor.

ertugrulyuce
224 Takipçi

Sadece kadınlar seğil biz erkeklerinde ihtiyacı var ve alabilirim en azından bu soğuklarda mükemmel ihtiyaç

hazalk
2 Takipçi

#vaseline yaz kış kullandığım bi nemlendirici. sprey olanını değil el/yüz nemlendirici kremini kullanıyorum ben. bi dahakine bunu da deneyebilirim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Vaseline
Vaseline
26 Takipçi

1870’ten beri yılların deneyimi ve uzmanlığıyla cildiniz için tutkuyla çalışan Vaseline, cildiniz için en iyi hissi, görünümü ve bakımı sağlar.