ozkany
3 Takipçi
gittigidiyor, n11 gibi dükkanların olduğu bi site olmadığını düşünerek alışveriş yapıyordum. çeşidi artırmak için olsa gerek hepsiburada da bu şekilde çalışıyormuş artık. burada satıcı direkt olarak görünmüyor, en uygun fiyat çıkıyor. diğer sitelerde satıcılar ve puanları da yazıyor. mağdur olanlar bundan çok şikayet ediyor. henüz sorun yaşamadım siparişlerimde. yaşasam da muhatap bulabildiğim sürece sorun olmadığını düşünüyorum. ki hepsiburada gibi bi aracı varsa rahatlıkla güveniyorum.

8 Yorum

halitgun
0 Takipçi
Hepsiburada.com sitesini artik telefonuma yukledigim uygulamasi uzerinden takip ediyorum. Daha pratik ve kolay oluyor alisveris.
Ben bu tarz siteleri sevmem pek güvenmem fakat taa ki hepsiburadayı keşfedene kadar, en başarılı ve en güvenli site hepsiburada.
sistemini sevmiyorum ama sitesi çok stabil ve düzgün. yoksa neredeyse her yerde aynı fiyatlar.
emrec
2 Takipçi
Ben aslında bu tarz sitelere güvenemem ama hepsiburada daha başarılı diğerlerinden hem güvenli hem hesaplı, en iyi satış sitesi bence hepsiburada.
Ben çok fazla İnternet üzerinden alışveriş yapma taraftarı değilim ama yaparsam hepsiburada üzerinden yaparım. çünkü en güvenli ve en hesaplı satış sitesi.
Kargo ve kalite konusunda hiç sorun yaşamadım şuana kadar alışverişlerimde her ürün sağlam ve tam istediğim ürün olarak elime ulaştı, ben siteden gayet memnunum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
32 Takipçi
2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.