efsane
397 Takipçi
özellikle çocuklu aileler
ben bir anne olarak evde minik bebeği olan biri olarak derim ki evde küçük çocuğu olanların alması gereken bir öamaşır suyu #Bingo oksijen kokusu yok o keskin göz yakan koku yok ama mükemmel hijyen var haa kokmuyor diye çok dökmenize gerek de yok ben çok memnunum valla


  • Bingo Bingo için
  • 2018-04-09T22:14:26

8 Yorum

gizemtoprak
3 Takipçi
kokusuz olunca sanki etkili olmayacak gibi geldi ama geçtiğimiz haftasonu banyo temizliğinde kullandım ve gayet başarılı sonuç aldım üstelik fiyatı da muadili marklara göre gayette uygun.
Hayran kaldım bu ürüne ben bingo çamaşır suyunda çığır açmış resmen.Çamaşır suyunu yıllardır alamazdım.Aldım ve gerçekten nefes alabildim bu süper bir buluş.
fatto
207 Takipçi
eşimde çok çamaşır suyu kullanır o keskin kokusundan nefret ederidm ama artık #Bingo var
ozoz
432 Takipçi
en sonunda çamaşır suyu kullanıp nefes alabiliyorum eskiden gözlerim boğazım yanardı artık #Bingo ile hem hijyen hem nefes
esmasare
281 Takipçi
kesinlikle çocuk varsa evde çamaşır suyunda #Bingo derim çok iyi bir karar oldu tercih etmem
evde ki domestos bitsin diye bekliyorum.Biter bitmez gönül rahatlığıyla nefes alarak temizlik yapabileceğim sonunda Bingo oksijen çamaşır suyu ile.Evde çocuklar varken bile rahatça temizlik yapabileceğim biz anneler için mucizevi bir buluş.
aysell63
437 Takipçi
ben de #Bingo nun çamaşır suyundan çok memnun kaldım kokusuz mükemmel hiyen

İlgili markaya ait diğer içerikler

Bingo
Bingo
91 Takipçi
Pazara 1987 yılında giriş yapan Bingo, temeli o günlerde atılıp da hâlâ varlığını sürdürebilen yegane yerli sermayeli deterjan markası olmuştur.