ozaltan
9 Takipçi
koton yılbaşı indirimi

koton'un yılbaşına özel indirimleri başladı. geçen yıl 100'e 20 - 200'e 50 tl olan indirimler bu yıl 150'ye 30-250'ye 60 tl olarak güncellenmiş. buna ek olarak sezon indirimleri de devam ediyor. henüz kışlıklarını tamamlamadıysanız soğuklar bastırmadan göz atın derim.


  • Koton Koton için
  • 2017-12-05T10:44:25

11 Yorum

aralık'ın ilk haftasından yılbaşı kampanyası başlamış. yakın tarihte black friday de vardı. bu kadar üst üste kampanya indirim...

feiza
0 Takipçi

sadece internet alışverişlerinde geçerli sanırım. hafta sonu aldığım şeyleri bu indirimle alsaydım 60 tl param cebimde kalırdı.

yektaizin
3 Takipçi

Bence cok iyi cunku kis gelmeden hepimiz yuklu alisverisler yapiyoruz. #Koton bu konuda zaten en dusunceli magaza olmustur her zaman.

oyabar
7 Takipçi

Ben bu tarz kampanyaları pek makul görmüyorum çünkü bir süre sonra fiyatı Aynı duruma çekiyorlar ve genel olarak 5-6 lira yaptıkları indirim totalde Aynı şeye denk geliyor #koton çok avantajlı ürünler olarak ama illa da şimdi almak zorunda değiliz bence

oguzpelik
0 Takipçi

#Koton magazalarinda erkek urunlerini cok begeniyorum ben. Hepsi birbirinden tarz ve kullanisli oluyor.

figenyabafun
6 Takipçi

#Koton sadece internet alışverişlerinde daha avantajlı arkadaşlar mutlaka bir göz atın derim. internet üzeirnden yaptığım alışverişle 50 tl daha karlı çıktım arkadaşlar.

havvaturan
4 Takipçi

#Koton arkadaşlar 212 avm'de koton ayakkabılar 30 tl gibi komik fiyatlara etiketlenmiş. Bi göz armanızı tavisye ediyorum.

binnazbayda
3 Takipçi

Ne ararsan #koton da var zaten ben bütün alisverislerimi giyim de özellikle hep bu markayı tercih ediyorum hem çok uygun indirimler oluyor hem de moda ile tamamen orantılı ürünleri var

gokhanozre
0 Takipçi

#Koton outlet erkek reyonlarinda bazen cok guzel kaliteli urunler oluyor ve fiyatlar da ciddi indirimli oluyor.

yakkaya
5 Takipçi

geçen sene koton'dan aldım eşe dosta hediye. bu sene indirim için üst sınır yükselmiş. düşüneceğim bakalım.

enginaltayli
2 Takipçi

Zaten #koton outlet magazalarindan alisveris yapanlar iyi bilirler ki dort mevsim indirim vardir bu magazalarda tum urunlerde.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Koton
Koton
96 Takipçi

Koton, yaklaşık 8.500'den fazla çalışanı ve 275'i Türkiye'de 159'u yurt dışında olmak üzere toplam 434 mağaza ile 28 ülkede bulunan ve merkezi İstanbul olan mağazalar zinciridir.