gamzeyulcu
2 Takipçi
Ortopedik yatas
Kaliteli ve saglik bir uyku kesinlikle kaliteli ortopedik bir yataktan geciyormus. Bunu #yatas ortopedik yatak alinca anladim ben. Bir yatak ancak bu kadar rahat ve kullanisli olabilir. Deyim yerindeyse deliksiz bir uyku cekiyorsunuz.

DikDik

5 Yorum

Dün bir reklam filminde gördüm (sanıırm sarev markasınındı) küçükken uykularını böldüğünüz annelerinizin rahat bir uyku çekmesini ister misiniz diye başlayan, valla çok hoşuma gitti keşke yataş yapsaydı bu reklamı dedim çünkü ciddi anlamda yataş yatakta yatmanın verdiği huzuru başka hiçbirşey vermiyor. Resmen dinlenmiş uyanıyorsunuz bu nedenle benden size öneri bu anneler gününde imkanınız varsa annenize bir yatak alın ve o da yataş olsun bu zevkten onlar mahrum kalmasın.
burcucagal
2 Takipçi
Yatak cok onemli kaliteli bir uyku mevzu bahis ise tabi. O yuzden #yatas yataklara verilen para her zaman dogru.
Özellikle bel ağrısı çekenler ve bel fıtığı ya da boyun fıtığı olanlar için ilaçgibi bir yatak

İlgili markaya ait diğer içerikler

Yataş
Yataş
26 Takipçi
Sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan Yataş, bugün; 5 fabrikası, 1.450 çalışanı ve 900 satış noktasıyla hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana her geçen gün gelişen teknolojisi ve artan kalitesi ile bir dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Yataş, dış pazarlara açılma serüveninde önemli yollar kat etmiş ve 45’i aşkın ülkeye ihracat yapabilen bir konuma gelmiştir.