onuriko
4 Takipçi
Yengeç Burcu Erkeği!

Arkadaşlar ben yengeç burcuyum ve pekçok kız arkadaşım oldu ve hepsi tanışmamızdan birkaç gün sonra yengeçler şöyle duygusal olur böyle romantik olur sen hiç öyle değilsin böyle değilsin falan gibi şeyler zırvalıyorlar ve bu nedenle hiç uzun bir ilişkim olmadı. Sizce yengeç burcu erkeği nasıl olmalı ya da illa yengeç burcuyum diye özelliklerini taşımam gerekiyor mu? Genelde pek takılmam böyle şeylere ama artık bu kaç oldu isyan edesim geldi sizlerden yorum bekliyorum pilizzzzz;)


8 Yorum

armudunsapiuzumuncopu
0 Takipçi

benim tanıdığım yengeç burcu erkekleri aşırı özgüven sahibiler hatta şuan biri garanti bankasında genel müdürlük yapıyor, ailesine düşkün gayet çevresi tarafından sevilen sayılan bir tiptir.Yani ben öle vıcık vıcık romatikliklerini ya da aşırı duygusallıklarına hiç rastlamadım ama gayet merhametli ve vicdanlılar bu da başka bir özellikleri.

biraz fazla evcimen oluyorlar onun dışında gayet iyi insanlardır valla etrafımda hem kız hem erkek pekçok tanıdığım yengeç oldu hiçbirinde de aşırı bi özellik görmedim.

sevgiakalin
0 Takipçi

Aşırı bir duygusallığını görmedim ama azıcık duygusallar mesela benim abim yengeç burcu ve hiç ağladığını görmedim diyemem özellikle annemle alakalı sorunlarda hemen üzülür sıkıntı yapar sanırım biraz fazla anneciler diyebiliriz;)

yasinsadas
1 Takipçi

Tam yengec burcu erkegi bu aciklamalara uygun bence de. Ben tatmin oldum bunu okuyunca.

evrimguler
0 Takipçi

ben yengeç burcuyum valla kendimden çokta memnunum ayrıca kız arkadaşım da memnun ki 2 yıldır birlikteyiz ne vıcık vıcık aşkı severim ne de odun gibiyim bence bu tamamen kişinin kendisini geliştirmesi ve yetiştirmesi ile alakalı.

metedor
4 Takipçi

anlaşamadığım 3 burç erkeğinden biri. huysuz ve ikiyüzlü olabiliyorlar. diğerleri akrep ve boğa.

obagci
2 Takipçi

benim de dahil olduğum burç grubu. sevenimiz ve sevmeyenimiz hemen hemen aynı orandadır. ama iyi insanlarız :)

tibetyartak
4 Takipçi

Ben acikcasi cok fazla fal ve burclara yorumlara inanmiyorum. Bana biraz sacma gibi geliyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Astroloji
Astroloji
0 Takipçi

Astroloji, göksel cisimlerin ve de astronomik fenomenlerin, insan karakterleri ve de kaderi üzerine etkilerinin olduğu önermesini konu alan, bilimsel gerçekliğe sahip olmayan sözdebilim. Yunanca yıldız anlamına gelen 'astro' ve bilgi anlamına gelen 'logos' kelimelerinden türemiştir