onurak
0 Takipçi
Asus zenbook

Uzun süredir zarif ve taşınması kolay bir bilgisayar arıyordum, sosyal medyada karşıma çıkan reklamlar sayesinde zenbooku gördüm, bilgisayar gerçekten çok zarif ve hafif taşınması gayet kolay hız olarak çok iyi sağlam ve uzun ömürlü bir bilgisayar olmuş, fiyatı biraz pahalı ama değer mi siz karar verin ben yinede tavsiye ediyorum.


  • Asus Asus için
  • 2018-02-10T14:50:34

10 Yorum

Bu bilgisayar gerçekten çok hoş ve çok ince, ben bu bilgisayarı gerçekten almak istiyorum birkaç kere kullandım ve gayet memnunun kaldım hem kullanışlı hem hızlı gayet ideal bir bilgisayar.

kadirso
0 Takipçi

Bu bilgisayar gerçekten çok hoş macbook tarzı bir bilgisayara çok fazla para vermek yerine bu zenbook alınabilir gerçekten parsının hakkını veren bir bilgisayar.

emrete
0 Takipçi

Bu bilgisayar gerçekten çok tam bir macbook havası var bilgisayarda teknoloji mağazalarında incelediğim kadarıyla bilgisayar gayet hızlı fiyatına göre gayet iyi bir bilgisayar.

elifa
0 Takipçi

Ben arkadaşımda gördüm ve çok beğendim internetten araştırdım ve özelliklerine baktım özellikleri gayet iyi ama fiyatı çok pahalı değer mi bilmem ama çok hoş ve şık bir bilgisayar.

berkea
0 Takipçi

Ben bu bilgisayarın biraz düşük bir modelini kullanıyorum ve çok memnunum. bilgisayar macbook havası veriyor insana hem hızlı hem kullanışlı hemde kaliteli bir bilgisayar. fiyatı biraz pahalı ama değer.

kaant
0 Takipçi

Bu bilgisayarı ilk çıktığından beri takip ediyorum bilgisayar gerçekten çok güzel çok hızlı ve taşıması kolay bir bilgisayar fakat fiyatı biraz pahalı.

fuatk
0 Takipçi

Macbook gibi olmuş bilgisayar şık bir tasarımı var kullanışlı ve hafif ofis tarzı yerlerde kullanmaya ideal bir bilgisayar tavsiye ediyorum.

Macbook kullanmış biri olarak söylemek gerekirse macbooka nazaran daha kaliteli ve hesaplı bir bilgisayar hem taşıması basit hemde bu tarz bir bilgisayara göre hesaplı.

dogust
0 Takipçi

Gerçekten güzel bir serisi zenbook ama biraz pahalı. şirketteki bir arkadaşım kullanıyorum hafif ve kullanımı kolay bir bilgisayar gördüğüm kadarıyla, bence param olsa ilk alacağım bilgisayar bu olurdu.

Ben bu bilgisayarı arkadaşımda gördüm ve gerçekten çok sevdim. bilgisayar gerçekten çok güzel ince ve hafif özellikleri de çok iyi, bir gün param olursa ilk alacağım bilgisayar bu olurdu.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Asus
Asus
51 Takipçi

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi.