dilekberil
2 Takipçi
Omo Siyahlar İçin Sıvı Deterjan Leke Bırakıyor mu
Son zamanlarda özellikle kullanmaktan fazlasıyla memnun kaldıgim bir üründen size bahsetmek istiyorum. #omo siyahlar için olan bu ürün tek kelimeyle şahane. Normal deterjanla yikayinca siyahlar bir süre sonra ya rengi soluyor ya da hep yıkarken diterjan lekesi kalıyor tekrar durulamak zorunda kalıyoruz. Omo siyahlar için bu anlamda şahane siyahlarin rengini çok güzel muhafaza ediyor.

  • Omo Omo için
  • 2016-11-16T06:07:28

5 Yorum

Aslinda bakarsanzi bende siyahlar icin yeni bir camasir deterjani bakiyordum ve sizin yorumlariniz gorunce bende #omo siyahlar icin deterjan almaya karar verdim cok tesekkur ederim arkadaslar fikirler icin.
ertugrulyuce
254 Takipçi
bu konu da eşimin tercihi olması sebebi ile #Omo sıvı deterjanın renklilerde çok etklili olduğunu dile getirebilirim
efsane
218 Takipçi
renklilere özel deterjan lazım çünkü renk atması çok yaşadım #Omo sıvı deterjanı da deneyeceğim umarım anlatılan gibidir
sibelyilmaz
1 Takipçi
bende renklilerin solmasından çok şikayetçiydim .omo biraz pahalı olduğundan elim gitmezdi.fark ettim ki çamaşır deterjanı seçimi iyi olduğunda az kullansanız bile etkili olabilir.artık renklilerim hiç solmayacak omo aldıkça. en iyi deterjan denilmesini kesinlikle hak ediyor
cembasli
0 Takipçi
Eşim siyahlarımı #Omo ile yııyor ve gerçekten bir erkek olarak söylüyorum #Omo zor lekelerin düşmanı.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Omo
Omo
33 Takipçi
Kendini sürekli yenileyerek milyonların tercihi olmayı başaran OMO, lekeleri dert olmaktan çıkarıp sizleri sevdiklerinizle birlikte özgürce yaşamaya davet ediyor. Çünkü OMO varsa; "Kirlenmek Güzeldir!"