omerbaytak
4 Takipçi
Dolar da gevseme suruyor

Bu hafta basi ile beraber kabuk bir pazartesiye uyanan Turkiye ve piyasalar cok sukur nefes almaya baslasi ve suan atesi sonmeye devam eden Dolar kuru guncel olarak 5.76 da. Gayet iyi bir dusus yasadi. Hatirlasiniz ki 7 lirayi gecmisti. Tam bir ekonomik saldiri yasadik ama alinan tedbirler ve dik durus sayesinde piyasalar kisa sureli saskinliktan sonra toparlanmayi basardi. Euro ise guncel kur da suan 6.55 den islem goruyor.


8 Yorum

srpcrn
2 Takipçi

Üstümüze çok fazla oyun oynanıyor ve bence Recep Tayyip Erdoğan bu konu da gayet emin adımlarla güzel hamleler yapıyor. Ben inanıyorum bundan sonra Türk Lirası hakkettiği değeri alıcak. Kimsenin boyundurluğu altına girmeyeceğiz Amerika bizi diğer ülkelerle karıştırmasın..

asil
0 Takipçi

son günlerde dolar ve eurodan başka birşey düşünemez olduk ama son 4 günde güzel düşüş oldu dolarda umarım daha da düşer hiç değeri kalmaz bu insan dışı yaratıkların parasının.

cicooo
267 Takipçi

vallahi ne zaman sakinler bilmem ama zamlar gelmeye başladı yakıta gelen zam toplu taşımaya yansır oradan sebze meyve derken ekmek su yani durum içler acısı

aslibey
2 Takipçi

Özellikle #katar ülkesinin Türkiye'ye yaptığı yatırım iyi bir gelişme oldu bu aşamada bence biz de vatandaş olarak #ABD ürünlerini almaktan kacinarak boykot etmeliyiz bu durumu

feysikayacik
0 Takipçi

Bugun biraz hareketlenme oldu yine dolarda ve suan guncel kur 6.10 dolar da ve euro da 6,98 civarlarinda doviz.

metintiki
4 Takipçi

Az once baktim bende ve 6 lira civarlarinda seyrediyor ve bir inip bi yukseliyor bakalim ne olcak dolarin durumu.

esmasare
179 Takipçi

umarım bu yumuşama daha da iyi bir hal alır çünkü piyasa o kadar gergin ki ve halen de belirsiz

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
610 Takipçi

Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.