oezgecloud
24 Takipçi
dünya'da isim yapmış ünlü moda evi donna karan'ın 6 aydır be delicious parfümünü kullanıyorum. kolay kolay parfüm değiştiren birisi değilim. hem hafif hem de kalıcı parfümler tercih ederim. donna kadar be delicious parfümü tam da aradığım parfümdü. eğer bir perfümeriye giderseniz aklınızda bulunsun ve bu harika kokuyu deneyin.

  • DKNY DKNY için
  • 2016-05-26T20:53:22

2 Yorum

Bende harika bir tasarıma ve süper bir mekanizmaya sahip #dkny kol saati ürününü uzun zamandır da kullanıyorum.Ve çok da begenerek aldıgım bir üründü.Ancak daha önce hiç parfüm tarzı ürünlerini kullanamdım ben.Onlarında çok ama çok kaliteli oldugu kesindir .Ve ilk fırsatta da mutlaka kendime bu parfümden de satın alıp kullanacagım bende.
limonata
17 Takipçi
#dkny#bedelicious geçen sene istikrarla her gün kullanıp sene sonunda bitirdiğim parfümdü. Farklı seçenekleri var benim de kullandığım yeşil versiyonuydu. Pembe olanı arasında gidip geldim ama daha sportif ve fresh bir koku arıyorsanız yeşil olan parfümünü daha çok seveceğinizi düşünüyorum zaten genelde alınan da bu versiyonu. Bir dönem benim gibi bu parfümü baya kişi kullanıyordu.

İlgili markaya ait diğer içerikler

DKNY
DKNY
30 Takipçi
1984 yılında kurulan şirket, 1996 yılında halka açık açık bir kuruluş haline geldi.