oevren1
5 Takipçi
Dell inspiron 15 i7 notebook

Dell inspiron 15 i7 model bilgisayarı 6 ay kadar önce vatan bilgisayardan aldım. Bundan önce kullandığım bilgisayar mac olmasına rağmen alışmakta hiç güçlük çekmedim. 7. nesil i7 8 çekirdekli işlemci ve 8 gb ddr4 ram ile performans olarak beni hiç üzmedi. hatta kasası ve işletim sistemi haricinde özellik olarak çok daha iyi diyebilirim. Buna ek olarak notebookta en çok dikkat ettiğim şeylerden biri görüntü kalitesidir. Cihaz 4 gb ekran kartı, full hd ekranla geliyor. bu durumdan ayrıca memnun kaldığımı belirtmeliyim. ben aldığımda fiyatı 4 bin lira civarında olan cihaz şu sıralar 6 bin lirayı aşkın fiyata satılmakta.


  • Dell Dell için
  • 2018-10-01T22:33:24

6 Yorum

seymainanc
3 Takipçi

Fiyati konusu disinda en iyi ve kaliteli laptop bence de dell urunleri ama fiyat cok bariz yuksek.

dell çok iyi bir marka gerçekten hızlı ve görüntü kalitesi çok iyi bilgisayarlarının ama fiyat olarak da çok pahalı öyle ha deyince alınmıyor mesela ben almak için 2 senedir düşünüyorum ve şuan fiyatlar daha da uçmuş durumda.

gokhanertan
1 Takipçi

notebook arayışındaydım, özellikleri tatmin edici fakat sıfırları çok pahalı. ikinci el bulursam almayı düşünebilirim.

selensln
0 Takipçi

bende dell'in farklı bir modeli var. 3 yıldır kullanıyorum. ne servis gördü ne pil değişimi. taş gibi bilgisayar.

usener
0 Takipçi

geçen ay aynı cihazı vatanda gördüm, dediğiniz gibi 4 bin lira civarındaydı fiyatı. son baktığımda ise 5i de geçmiş.

methin
3 Takipçi

bendeki 3 yıllık dell laptop artık yavaş yavaş vadesini dolduruyor. yerini ise yine bir dell laptop alacak. daha iyisini kullanmadım...

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dell
Dell
43 Takipçi

Dell, ülkeleri, toplulukları, müşterileri ve insanları hayallerini gerçekleştirmek için teknolojiyi kullanma yönünde güçlendirmiştir. Müşteriler evde, iş yerinde, okulda veya dünyanın herhangi bir yerinde daha fazlasını yapmaları ve başarmaları için kendilerine yardımcı olacak teknoloji çözümlerini sağlama konusunda Dell'e güveniyorlar.