oaydin
6 Takipçi
Beko 4k tv

geçen ay yıllardır kullandığım tv bozulduğu için değişmek zorunda kaldım eski tv beko idi 4 yıl kullandım bende tekrar aynı marka almak için bekoya gittim beko 4k tv adım gayet memnunum güzel bir tasarıma sahip çok şık duruyor görüntü kalitesi çok iyi tv için bekoya bir bakın derim.


  • Beko Beko için
  • 2017-08-29T01:52:23

11 Yorum

eminsubasu
3 Takipçi

Beko urunleri gercektende cok kaliteli ve saglam. Benim evimde de bir cok urjn bekodur ve servis agi cok iyi bir firma.

aliakif
2 Takipçi

4K televizyonlar buyuk yenilik cok guzel ama ulkemizde 4K yayin yapan televizyon sayisi yok denecek kadar az o yuzden pek ce anlamli olmuyor.

metina
0 Takipçi

ben televizyon almak için teknosa'ya gittim aynı televizyonun biraz farklısını gördüm çok hoşum gitti çalışanlar özelliklerini anlattı. bir 2 gün sonra satın almaya gittim kurulumdan sonra hemen açtım görüntü kalitesi muhteşem idi.

unsalkalkan
6 Takipçi

Yeni nesil #beko televizyonlarin bu kadar iyi olabilecegini kullanmadan once bilmiyordum ama simdi cok daha iyi anliyorum.

volkangg
0 Takipçi

bir zamandır yeni televizyon almak için para biriktiriyoruz yeni eve taşınırken eski televizyonumuzu sattık birikmiş para ile aynı televizyonu aldık gayet memnunum görüntü kalitesi müthiş.

beko markasını uzun yıllardır tercih ediyorum hem çok kaliteli hem hesaplı tüm beyaz eşyam beko televizyonu da beko ile değiştim gayet memnunum.

gorkemruca
5 Takipçi

#beko lcd ekran tv aldim bende cok memnunum ve en onemlisi de kendiliginden uydusu olmasi cok harika bisey.

onurpamuk
1 Takipçi

#Beko inverter klima aldim evime ve yaz boyudur kullaniyorum. Hakikatende cok tasarruflu ve iyi sogutuyordu.

Beko gerçekten çok kaliteli ve başarılı ürünler üretiyor hepside almaya değer ürünler, şuana kadar kullandığım beko ürünlerinde hiç sorun yaşamadım.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Beko
Beko
76 Takipçi

Beko, Koç Holding bünyesinde etkinlik gösteren beyaz eşya ve elektronik markasıdır.Yurt dışına kendi markasıyla satış yapan ilk marka olma özelliğini taşıyan Beko, "Dünya Markası" olma hedefiyle yola çıktı. İlk başarısını Türkiye pazarında kazanan Beko, bu başarıyı yurt dışına da taşıyarak, bugün dünyanın 100'den fazla ülkesinde milyonlarca insanı markası ile tanıştırdı.