nuridurmaz
4 Takipçi
Yeni S8+ cok akilli telefon

Yeni #Samsung S8+ akilli telefonu inceleme ve test etme sansim oldu. Hakikatende on numara bir telefon olmus. Gunumuz teknolojisini destekleyen her ozellik mevcut. Yuz tanima goz tanima teknolojisine kadar var. Suan icin fiyatlari 4 bin civarlari. İlerleyen zamanda biraz fiyati dussun mutlaka alacagim telefondan biridir.


5 Yorum

huseyincaman
4 Takipçi

#Samsung S8 cok akilli ama cok da pahali. Buna yakin ozelliklerde ki aldigim casper Via A1 Plus da bunun dortte biri fiyatina.

aryader
1 Takipçi

#iphone ile karsilastirdigimiz zaman yeni çıkan 8 için diyorum özellikle çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim Samsung s8 in kamera ve özellikleri mükemmel ben çok beğendim tasarım da harika olmuş bir iphone yerine Bence Samsung alınabilir

senasuz
3 Takipçi

#samsung s7 var bende de eskiden iphone 5s vardı kiyasladigim zaman Samsung için daha iyi performans gösteriyor diyebilirim sadece iphone daha guvenlikli Samsung Bunu da gelistirse on numara olur

mutlucandan
6 Takipçi

Ben cok begeniyorum #Samsung yeni seri telefonlarini ve ozellikle de samsung note sever biri olarak note8 hayran kaldim.

fatihyuce
208 Takipçi

methini duymuştum mükemmel bir ekranı ve kamera çekimi varmış ayrıca güncellemeleri çok iyi ve yerinde

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
107 Takipçi

Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.