nivea men protect&care derinlemesine temizleyen yüz yıkama jeli
nivea'nın erkekler için çıkardığı protect&care derinlemesine temizleyen yüz yıkama jelini sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanıyorum. yıkama sonrası ciltteki temizlik ve ferahlık hissi hemen hissediliyor. benim gibi set almazsanız bu jele ek olarak nemlendirici krem kullanmanızı da öneririm. bu ikili cildimi çok kısa sürede toparladı.


  • Nivea Nivea için
  • 2018-12-04T21:57:01

8 Yorum

valla ben hiç bakım yapamıyorum kendime o kadar yoğun tempolu bir işim var ki akşam eve gidince duş alıp direkt yatıorum yani başka hiç bir bakıma vaktim kalmıyor.
esmaturyas
4 Takipçi
Nivea krem konusunda cok etkili. Kis aylarinda aliyorum ama set olarak degil sadece catlaklar icin.
vedabilir
0 Takipçi
Artık erkekler için üretilen kozmetik ürünleri de sin zamanlarda baya arttı benim abimde kullanıyor #nivea markasının ürünlerini en çok traş sonrası ürününü beğenir o birde koltuk altı losyonunu
ahmetsoyda
3 Takipçi
Ben de traş sonrası nemlendirici olarak #nivea kullanıyorum..Geçen sefer küçük paketlerde seyahat boyunu gördüm aldım ıcınde farklı nivea ürünleri de var
yüz bakım ürünlerini hiç denemedim ama deodorantlarını kullanıyorum #nivea'nın. kalıcı olduğunu söyleyemem fakat kötü de değil.
hocak
1 Takipçi
çirkin erkek yoktur, bakımsız erkek vardır. buna inanıyorum. niveanın men serisi en kolay ulaşılabilir olanı. bi zahmet bakımlı olmalı erkekler de.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Nivea
Nivea
32 Takipçi
Nivea cilt ve vücut bakımları üreten, Alman Beiersdorf şirketine bağlı bir marka.Eczacı Paul Carl Beiersdorf tarafından 1882 yılında Almanya'da sıva icat ve onun icadından sonra kozmetik sektöründe yeni bir dönem başladı.Şirket 1882 yılında kurulmuş, 1911 yılında ise kendi türündeki ilk örneği olan bir su içinde yağ emülsiyonun üretilmesiyle marka kullanılmaya başlanmıştır.