nezahatkaya
1 Takipçi
Yazin yeni renkleri
Yazin en guzel ve en ozel renkleri her zaman oldugu gibi bu sene de #adl magazalarinda. Bu hafta bayram tatili icin yurtdisina cikicam ve sahil de mayo uzerine m giymek icin bu elbiseyi aldim. Cok begendim bayildim adl yeni sezon elbiselerine.


  • adL adL için
  • 2018-06-09T12:19:12

4 Yorum

berilcan
0 Takipçi
adL'nin elbiseleri hakketen çok güzel özellikle tatil için çok güzel bir seçim yapmışınız ama ben daha renkli birşey olmasını tercih ederdim.
bende tatil için böyle bir mayo üstü elbisesi arıyordum hala varsa gidip bakayım ama beril hanım gibi bende daha renkli olması taraftarıyım.
serenlihayat
0 Takipçi
çok güzelmiş güle güle giy bende adl'in elbiselerini çok severim ama ben genelde çalıştığım yerde klasik giydiğim için klasik kesimler tercih ediyorum ama tatil için bu elbise çok güzelmiş eğer bir plan yapıp da bi yerlere kaçabilirsem bende bu tarz bi elbise alacağım.
emelkuscul
2 Takipçi
Genelde #adl magazasinda abiye urunler var sanirdim ama bu elbiseye de bayildim ben cok hos duruyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

adL
adL
25 Takipçi
adL'nin modayı yakından takip eden, güçlü ve stil sahibi tasarımları ile adL çatısı altında bulunan codentry'nin enerjik ve canlı stili, Night Zoom'un gece şıklığını garanti eden koleksiyonu, Cengiz Abazoğlu, Mert Aslan, Özge Ulusoy gibi isimlerle sağlanan ünlü işbirliktelikleri, geniş ürün yelpazesi ve müşterisine her zaman kaliteli ürün sunma ilkesi markamızı sektörde farklılaştıran önemli unsurlardır.