ahmetsoyda
3 Takipçi
Network gomlekte kalite arayanlara
Yıllardır farklı marka denemiş biri olarak söylüyorum bir pantolon ve bir gömlek bir erkek için en önemli giyim elemanları arasındadır Hatta nerdeyse en sık kullanilandir..benim için pantolon ve gomlekte kalite kadar kumaş kalitesi Aynı zamanda önemli ama kesim çok başka birşey ..#network gömlekleri özellikle kesim olarak benim vücudum için bir kalıp gibi çoğunu denemeden alıyorum artık özellikle böyle indirimli zamanları hiç kaçırmıyorum


7 Yorum

Erkek giyimde çok beğendiğim bir marka ama kendim için hiç denememiştim hep abimlerin gömleklerinden kabanlarından gördüğüm kadarıyla biliyordum. Ama geçen ay Network'den kendime bir elbise aldım inanamazsınız şirketteki herkes sordu soramayalarda yakın arkadaşlarıma sormuş yeni sezon elbisesi ve inanılmaz şık duruşunun yanında çokta rahat bence çalışan her bayana güvenle tavsiye edebilirim.
durudurulay
16 Takipçi
Bu elbiseyi bende çok beğenmiştim hatta 700 küsürden 400 küsürlere inmişti fiyatı fakat bana yine de çok pahalı geldi alamadım. Birde benim boyum yeterince uzun da değil Network sanki daha uzun boylu kadınlara hitap ediyor gibi geliyor. Neyse uzun lafın kısası gerçekten kalite akan ürünleri var fakat fiyatları da oldukça yüksek ve benim bütçeme de proporsiyonuma uygun değil.
hako
1 Takipçi
ben bunu bilir bunu söylerim ki kalite gerçekten öyle ucuza alınmıyor Network bunun resmen kanıtı diyebilirim. Network'den bir gömlek alıyorsun 300-350 tl^ye ama resmen gömlek konuşuyor ya o derece güzel oluyor tabii paran yoksa yapacak bişey yok coton'dan giyinmeye devam ediceksin.
yasinsadas
2 Takipçi
Harika gomlek. Network magazasinda yaziyordu yuzde 50 net indirim diye bugun gordum.
ozans
2 Takipçi
kesim ve kumaş kalitesi bakımından en iyi 3-4 markadan biri network. aradakı tudors giyinenler bilir :)
hocak
1 Takipçi
network'un gömlekleri kolay kırışmıyor, formu da yıkamayla bozulmuyor. verilen paraya kesinlikle değiyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

NetWork
NetWork
38 Takipçi
Türkiye hazır-giyim sektörüne 1999 yılında katılan NetWork, 21. yüzyılın çok kültürlü yapısından beslenen, yeni açılımlarla kendini zenginleştiren, yaratıcı ve dinamik bir marka. Net çizgisini her zaman devam ettiren NetWork, marka olarak seçtiği isimle öncelikle içinde bulunduğumuz bilgi ve teknoloji çağını simgeliyor, hedef kitlesi olan çalışan kesimin iletişim ihtiyacına işaret ediyor.