nessrin
9 Takipçi
anadolu jet ile alamo'dan araç kiralama çok ucuz

Anadolu jetten istanbul'a geçen hafta aldığım uçak biletinde kampanya vardı. anadolu jet ile uçanlara İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Trabzon, Bodrum, Dalaman gibi havalimanlarındaki alamo rent a car firmasından online araç kiralamada renault clio diesel günlük 119 tl'ye geliyordu. zaten araç kiralama ihtiyacım vardı, ilaç gibi geldi. 200 tl'ye araç kiralamayı planlarken 80 lira tasarruf ettim. alamo'nun araçaları da yeni ve temizdi. iki firmaya da teşekkür ederim.


9 Yorum

seymainanc
3 Takipçi

Bazen cok gerekli ve mantikli oluyor gittginiz yerde arac kiralama isi. Mutlaka degerlendiricem.

istanbul ankara gibi seyahatlerde uçak biletini bedavaya bile getirebilir bu kampanya. zira araç kiralama fiyatları da uçmuş durumda.

zuleyhaa
3 Takipçi

Özellikle uçak ile seyahat ediyorsanız o şehirde de sizi araba ile alacak biri yoksa ve gezme ise amaç çok ama çok iyi oluyor kurumsal #alamo gibi sirketlerden yaparsak hele zaten direk havaalanindan alıp oraya bırakıyorsunuz bence gizle bir kampanya olmuş

bu aralar bu fiyatlara kiralık araba bulmak, üstelik kurumsal firmadan imkansıza yakın. seyahat edenler için sağlam kampanya olmuş.

arasdeniz
0 Takipçi

Önümüzdeki ay ucusumuz var #anadolujet ile birkaç ay evvelden aldık ve fiyatı baya uygun oldu kişi başı 70 tl ye Istanbul biletlerimizi aldık Şu pahalilikta bence çok ucuz almayı düşünenler erkenden baksınlar

methin
3 Takipçi

kampanya tarihi geçmediyse önümüzdeki hafta izmir seyahatimde yararlanabilirim bu kampanyadan. fiyatlar piyasaya göre çok uygun.

ertekin
3 Takipçi

şu an cadde üzeri bir rent a carda bile fiyatlar minimum 150. havalimanından bu fiyata araç kiralamak hayal.

İlgili markaya ait diğer içerikler

AnadoluJet
AnadoluJet
62 Takipçi

AnadoluJet, 23 Nisan 2008 tarihinde geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanmaları amacıyla Türk Hava Yolları'nın yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak kurulmuştur.AnadoluJet’in kurulmasıyla Ankara’nın Anadolu şehirlerine bağlanması, THY yolcularına sunulan ilave servislerin sadeleştirilmesi ve ekonomi sınıfı konfigürasyonuyla elde edilecek maliyet avantajının bilet ücretlerine yansıtılması amaçlanmıştır.