ofiste çalışırken giyinmek için hafif bi ceket/hırka türü bi şeyler arayayım diye dün bi mağazalara göz attım. 3-5 mağaza gezdim hazır avmler de sakinken. h&m'de oldukça güzel modeller ve kesimler var kızlar. yetişin alın diyemicem çünkü mağaza boştu ve kıyafetler de çoktu. müsait olduğunuzda uğrayın. fiyatlar uygun ve modeller de baya fazla.

  • HM HM için
  • 2016-12-02T00:42:23

5 Yorum

nskry
1 Takipçi

model çok ama fiyatlar bu sene almış başını gitmiş de facto ve koton fiyat yükselttikçe h&m de yükseltiyor. acaba genel bi hayat pahalılığından mı yoksa özel bi durum mu bilemiyorum. çok sevsem de bu sene çok az şey alabildim h&m'den.

ayshekocak
6 Takipçi

H&m den sünger aldım. Yeni kullanmaya başladım ama çok sevemedim , çok fazla ürün emiyor ve kusursuz bir dağıtma olmuyor malesef. Bunu kullandıktan sonra baska bir süngerle tekrar cildime yedirme gereği hissettim.

semaarslan
0 Takipçi

H&M çok beğeniyorum güzel tarzı var ayrıca da kozmetik ürünleri de çok şahane uygun fiyatta alışveriş yapabilmek için ideal bir mağaza ve artık yaygın yerlerde olması da çok güzel Yen'i bir olay ise internetten sipariş hakkı var daha ne diyeyim şahanesin #h&m

gizemdalaman
4 Takipçi

Bu dönemde en çok uğradığım mağaza oldu herhalde baya seviyorum tarzı beni yansıtıyor çoğu kıyafeti pahalı olsa bile bence orada uygun fiyatlı çok güzel kombinle de çıkar seviyorum #h&m herkese de tavsiye ediyorum

İlgili markaya ait diğer içerikler

HM
HM
42 Takipçi

H & M Hennes & Mauritz AB bir İsveçli uluslararası perakende giyim firması. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir.