batualsancak
8 Takipçi
Nescafe Sahlep
Kış günlerinde en sevdiğim saleptir. Havaların ısınmasıyla veda ediyorum kendisine. Ama yaz akşamlarında da hayır demem. Nescafenin paket salepi yok. Farklı markaların var ve çok pratik yapılabiliyor. bence nescafede bu olaya el atmalı.


12 Yorum

samilaktas
23 Takipçi
Bu kış en çok içtiğim içeceklerin başında sahlep geliyor. Nescafe sahlep en iyisi.
huseyinocak
2 Takipçi
Hiç nescafe sahlep almadım ama nescafe gold için bisey diyemem. Harika bir içimi var.
cennettekin
2 Takipçi
Hazırlama şekli çok basit ve tadı da gayet iyi. Dışarıdaki çoğu mekândan daha lezzetli. Salebi evinizde bilgisayar başında sıcak sıcak içebilirsiniz. Kıvamda çok iyi o yüzden bende gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
fundaaktas
5 Takipçi
Fiyatı uygun hazırlaması çok kolay sadece bir kaç püf noktası var arkadaşlar suyun kaynamamis olmasi gerekir sahlebin* dibinin tutmamasi icin.Buna dikkat edin arkadaşlar.
kadirosal
2 Takipçi
Bende nescafe gold hayranıyım. Her sabah mutlaka bir bardak gold içmeden çıkmam dışarı.
dildenoruc
6 Takipçi
İçimide yapımıda en güzel olan salep nerdeyse bütün markaların hazır saleplerini denedim özellikle kış ayında çok tüketirim ama nescafe salep gibisini tatmadım.Suyu fazla kaynatmayın arkdaşlar.
tunasorap
0 Takipçi
Bu kış bir kere alıp denedim ve gayet iyi ve lezzetliydi. Kaliteli bir urun.
evintuncer
0 Takipçi
Hazır salep sevmezdim ama nescafe salep denedikten sonra fikrim değişti.Belki de cafelerde içtiğimiz salepler nescafe hazır salep olabilir çünkü ben bir fark göremedim nerdeyse aynı tat.
gultentuzlu
0 Takipçi
Kışın en sevdiğim içeceklerin başında geliyor salep #nescafe den de içtim başka markalardan da içtim en iyisi nescafe kalite olarak normal kahvede de tabi en iyisi o

İlgili markaya ait diğer içerikler

Nescafe
Nescafe
146 Takipçi
Nescafé, dünyada hazır kahveyi ilk olarak piyasaya süren kuruluştur. Nestlé'ye ait olan bir hazır kahve markasıdır.