naimeulasan
5 Takipçi
Superonline fiber internet

Artik bende #Turkcell superonline fiber internet keyfini yakindan surenlerdenim. Diger firma ile olan aboneligim bitti ve hemen superonline basvurdum ve sagolsunlar hemen ayni gun gelip baglanti ve kurulumu ucretsiz ve kaliteli bir sekilde yaptilar. Cok hizli ve kaliteli internet keyfi baskaymis.


9 Yorum

mericoo
0 Takipçi

Turkcell çok pahalı ayrıca superonline da oldukça pahalı bu nedenle ben pek tercih etmiyorum..

nisoli
0 Takipçi

kalite asla ucuz olmuyor bu nedenle ne kadar pahalı olursa olsun çekim gücü kalitesi sayesinde benim hep ilk tercihim turkcell hizmetleridir.

mtekin
5 Takipçi

fiber hızını tam olarak hissedebildiğim tek servis sağlayıcı. 50 mbit diye 1 sene kullandığım interneti 20 mbit download hızının üstünde kullanamadığım önceki aboneliğimin üstüne ilaç gibi geldi.

secilsar
2 Takipçi

Biz şuanda #turkcell kullanıyoruz ama şuanda adsl bizim yakında fiber gelicek galiba ama adsl olmasına rağmen superonline çok ama çok hızlı

kagansucan
2 Takipçi

#Turkcell her alanda oldugu gibi superonline fiber altyapisi ile de sektorun oncusu oldu. Evimde bende kullaniyorum cok memnunum.

iyi kampanya ama bizim gibi kirada oturanlar için 24 ay uzun bi taahhüt süresi. ev telefonu olması bu nedenle cazip değil.

tahaulgen
0 Takipçi

#Turkcell superonline bugun basvurumu yaptim ve buyuk ihtimalle yarin gelip baglarlar diye tahmin ediyorum fiber interneti.

Dun arkadaslar gelip basvurdugum #turkcell superonline fiber internetimin baglanti islemlerini ucretsiz ve kaliteli bir sekilde yaptilar ve kullanmaya basladim bile.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Turkcell
Turkcell
108 Takipçi

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, teknolojisi, yenilikleri, hizmetleri, servisleri ve sosyal sorumluluk projeleriyle sadece müşterilerine değil, Türkiye’ye daha fazlasını vermek için çalışıyor.