mustafakr
4 Takipçi
kargo tesliminde sorun yaşamadığım tek alışveriş sitesi hepsiburada. öğleden önce verdiğim siparişlerin büyük çoğunluğu ertesi gün elimde oluyor. ayrıca en ufak bir sorunda hem online hem telefonda muhatapla karşılaşabiliyorum. tavsiye ederim

7 Yorum

songulku
4 Takipçi
En son kendime bir tane #voit mat aldim pilates yaparken kullanmak için özellikle fiyat olarak en uygun #hepsiburada ydi..Bu yüzden hem güvenli Hem de avantajlı alışveriş için ideal
ariph
0 Takipçi
bi alışveriş sitesini alışveriş yapılabilir yapan ilk özellik kargo teslimidir bence. haftalarca gelmeyen kargolarım oldu. günümüzde navigasyonla bütün adresler bulunabiliyorken nasıl evi bulamıyorlar anlayamıyorum. bırakın 3 tl fazla olsun ama sipariş gelsin.
metina
0 Takipçi
kargo-iade-değişim işlemlerinde güvendiğim nadir alışveriş sitelerinden. ürün belli-fiyat belli. umarım böyle devam eder.
kemala
0 Takipçi
Ben arkadaşımla beraber bisiklet almıştık malum ağır olduğu için çok iyi paketlemişler ve çok sağlam getirmişlerdi bisikletleri 2 kişi düzgün bir şekilde getirdi ve kutuda çizik bile yoktu. her türlü güvenebileceğim tek yer hepsiburada diyebilirim.
Krgo teslimi konusunda çok güvenilir bir marka çok sağlam paketleniyor ve hiç zarar vermiyorlar. güvenebileceğim en iyi internet sitesi.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
32 Takipçi
2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.