musavrl
3 Takipçi

televizyonda internet şubesi/mobil uygulama reklamları bu ara çok dönüyor, her banka en iyi bizimki diyor. hepsini kullanmadım ama garanti ile birlikte birkaç büyük bankanın uygulamasını da aktif bir şekilde kullanıyorum. garanti kullandıklarım arasında en stabil olanı. donma takılma yok. hızlı döviz alım satımı yapılabiliyor. kısacası benim beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor..


6 Yorum

dilsahdermi
6 Takipçi

#garanti en başarılı uygulamaları sunan bankacılık işlemleri ve telefon bankacılığı açısından benim de çok sevdiğim bir banka iki senedir kullanıyorum herşeyi onunla öder oldum

naimeulasan
5 Takipçi

Su bankalarin mobil uygulamasi ciktigindan beri hersey o kadar kolay ve guzelki. Bende #Garanti online mobil kullananlardanim.

selmakrkt
2 Takipçi

garanti ios uygulaması bence gayet iyi. döviz alım satımlarında makas biraz yüksek. ayrıca uygulama diye masraflarda indirim yok. bence tek sorun bu.

busrz
0 Takipçi

ben de uzun zamandır garanti müşterisiyim, uygulamasını da kullanıyorum. bana başka banka aratmadı bu zamana kadar.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Garanti Bankası
Garanti Bankası
19 Takipçi

1946 yılında Ankara'da kurulan Garanti Bankası, 30 Haziran 2016 tarihi itibarıyla 287,2 milyar Türk Lirası’na ulaşan konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası konumunda.