muradc
3 Takipçi
Asus x serisi notebook

zamanla değişen ihtiyaçlar ve gelişen teknolojiyle beraber notebook'ta aradığım tüm özellikler de değişti. aradığım özelliklerin tam karşılığını Asus X Series X541uv-go1034 model notebook'da buldum. fiyatı 2500 civarında. biraz pahalı gelebilir ilk bakışta ama fiyatının karşılığını veriyor.


  • Asus Asus için
  • 2017-11-03T13:52:18

41 Yorum

ferhatoner
1 Takipçi

Yaklasik 6 aydir #asus laptop kullaniyorum ve mediamarkt magazasindan almistkm. Cok memnunum gayet hizli ve kullanisli bir bilgisayar ve sorunsuz calisiyor.

perisadan
0 Takipçi

Benimde laptop bilgisayarim #asus ve kullanimindan cok memnunum. Hizi cok iyi zaten asus bir numara bilgisayarda.

lutfy
3 Takipçi

bence asus laptop her bilgisayardan bin kat güzel çok hızlı ve uzun yıllar dayanan bir bilgisayar. asus x benim çok hoşuma gitti ama biraz pahalı.

rizacc
3 Takipçi

Ben neredeyse 3-4 yıldır her alanda asus makasını tercih ediyorum bir kaç ay önce vatan bilgisayardan yenisini aldım . Gayet memnunum herkese tavsiye ediyorum.

tahac
4 Takipçi

Ben yıllardır asus kullanıyorum ve çok çok iyi bir marka. 2 yıldır kullandığım bilgisayarı dün Asus FX553VD modeli ile değiştim gayet memnunum sapa sağlam ve çok hızlı.

ahmeta
0 Takipçi

uzuna zamandır her işimde asus laptopu terci ediyorum her alanda en iyisi bu bilgisayar çok hılzı ve çok güçlü özelliklere sahip bir bilgisayar. Asus iş yerinde kullanmak için çok ideal bir marka.

selimz
0 Takipçi

Bence piyasada alınabilecek fiyatına göre en iyi bilgisayarları asus yapıyor, ben geçenlerde aldım gayet memnunum.

Bende geçenlerde x serisi aldım gayet şık ve hızlı bir bilgisayar insanın verdiği paraya değiyor bence önce bakılması gereken model bu.

ahmetg
0 Takipçi

Ben bu bilgisayarını ilk defa gördüm çok şık duruyor fiyatı biraz pahalı ama özelliklerine göre normal bence para biriktirip almayı düşünüyorum.

Ben asus bilgisayarı neredeyse 5 yıldır kullanıyorum çok fazla bilgisayarını kullandım ve hepsinden memnun kaldım çok başarılı bir marka herkese tavsiye ediyorum.

serhatbu
0 Takipçi

Ben x serisini neredeyse ilk çıktığından beri kullanıyorum ve gayet memnunum çok hızlı ve güzel özelliklere sahip bence alına bilir.

dogano
0 Takipçi

Ben x serisini ilk defa duydum gittim araştırdım bilgisayar çok güzel özelliklere sahip fakat fiyatı biraz pahalı ama bilgisayar güzel.

Ben uzun zamandır asus kullanıcısıyım ve markayı çok başarılı buluyorum çünkü adamlar işini sağlam yapıyorlar hem hızlı hem sapa sağlam hemde kaliteli özelliklere sahip bilgisayar çıkarıyor herkese tavsiye ediyorum.

furkanaa
0 Takipçi

Asus şuana kadar kullandığım bilgisayarların en iyisi, diğer bilgisayarlara göre en hızlısı ve en kalitelisi diğer markalara bakmak yerine asusa bakın derim.

serhataa
2 Takipçi

İş yerindeki en iyi yardımcım asus laptop, bende x serisini kullanıyorum ve gayet memnunum bilgisayar biraz pahalı ama verilen paraya değiyor.

yusufu
0 Takipçi

Ben x serisini şuana kadar hiç duymamıştım bilgisayarı araştırdım bilgisayar çok güzel özellikleri de gayet iyi ama fiyatı biraz pahalı.

mertb
0 Takipçi

Ben x serisini açıkçası pek sevmedim diğer ürünlerden bir farkı yok gibi geldi bana ama özellikler birazda olsa yüksek.

kadirus
1 Takipçi

Ben asusun farklı bir modelini kullanıyorum ve gayet memnunum, bilgisayar çok hızlı ve çok sağlam tasarlanmış özellikleri gerçekten çok iyi, benim en çok hoşuma giden ışıklandırmalı klavyesi oldu gece çok işime yarıyor.

eraya
0 Takipçi

Asus markasını uzun süredir kullanıyorum çok fazla bilgisayarını kullanım ama şuana kadar kullandığım en iyi bilgisayarı x serisi gerekten çok bir bilgisayar tavsiye ediyorum.

alicanc
2 Takipçi

İş yerinde bilgisayarla çok vakit geçiriyorum, bana bu uzun süre zarfı içinde dayanabilecek tek bilgisayar markası asus, bilgisayarları gerçekten çok iyi ve kaliteli bilgisayarlarını uzun ömürlü yapıyor, tavsiye ediyorum.

aysintutam
0 Takipçi

#Asus i7 islemcili altinda bir model almayin cunku asusta en iyisi i7 islemcili olani. Digerleri pek de kullanisli degil.

ahmettt
0 Takipçi

Ben çok uzun süre asus bilgisayar kullandım bilgisayarları gerçekten çok iyi ve uzun ömürlü, bilgisayarları çok hızlı fiyatına göre en iyi bilgisayarları üretiyor.

iremt
4 Takipçi

Ben x serisini ilk defa burda gördüm bilgisayar çok hoş gözüküyor bence diğer modelleri de çok iyi, asus gerçekten çok başarılı bir marka bilgisayarları çok uzun bir süre dayanıyor.

onurk
4 Takipçi

Ben uzun süredir farklı bir modelini kullanıyorum, gerçekten çok iyi kullandığım modeli 2 yıldır sapa sağlam ve hızlı gerçekten uzun ömürlü bilgisayar üretiyor tavsiye ediyorum.

X serisini bir süre kullandım ve gayet memnun kaldım, bilgisayar gerçekten çok hızlı ve sağlam bir bilgisayar uzun süre dayanabilecek bir türden bilgisayar, tavsiye ediyorum fiyatına göre en iyilerinden biri.

dogang
0 Takipçi

Bilgisayar konusunda gerçekten çok başarılı bir marka, bilgisayarlarını çok fazla kullandım ve hepsinden memnun kaldım hem uzun ömürlü hem hızlı ve sağlam bilgisayar üretiyor.

Bende x serisini kullandım ve gayet memnun kaldım bilgisayar gerçekten çok hoş, bilgisayar gerçekten çok hızlı parasını hak eden bir bilgisayar.

ebruse
0 Takipçi

Bence diğer bilgisayarlarından farkı yok, sadece rami biraz daha yüksek o kada, ama yinede hızlı ve sağlam bir bilgisayar.

erenv
0 Takipçi

Asus diğer markalara göre çok daha başarılı hem bilgisayar malzemesi kaliteli hemde uzun ömürlüler, piyasada alınabilecek en iyi bilgisayarları üretiyorlar.

tanerk
0 Takipçi

X serisi gerçekten çok güzel bilgisayarlarının özellikleri oldukça başarılı piyasada alınabilecek en iyi laptop bence x serisi.

nurc
0 Takipçi

Ben asusun tüm bilgisayarlarını kullandım neredeyse gerçekten çok güzel bilgisayarları var hepside çok güzel ve hızlı. hangi bilgisayarı olursa olsun tavsiye ediyorum.

murato
0 Takipçi

Asusun x serisi gerçekten çok iyi bilgisayar gerçekten çok hızlı ve kaliteli uzun süre dayanabilecek bir bilgisayar tavsiye ediyorum.

yusufgo
0 Takipçi

Bencede bilgisayarların pek farkı yok işlemci ve ram biraz yüksek o kadar ama yinede bilgisayar güzel tasarlanmış hoş ve hızlı bir bilgisayar.

okano
0 Takipçi

Asusun en güzel ve en hesaplı bilgisayarlarından diyebilirim hem hızlı hem kaliteli bir bilgisayar tavsiye ediyorum bilgisayar arayanlar içi ideal.

Aldığım x serisi asus bilgisayar pek beklediğim gibi çıkmadı hem yavaş hem çabuk ısınıyor önceden kullandığım modelleri daha kaliteli idi, bu serisini pek önermiyorum.

oonur
0 Takipçi

Ben şahsen beğenmedim bu bilgisayarını çok kaliteli bir bilgisayar değil, şahsen asusun diğer ürünleri daha kaliteli ve uzun ömürlü onları tavsiye ederim.

iismail
0 Takipçi

Serinin bilgisayarları her ne kadar hesaplı olsa da çok kaliteli bilgisayarlar değil ben şahsen tavsiye etmiyorum daha üst modeller almak daha mantıklı.

uugur
2 Takipçi

Alalı 10 gün oldu 1 defa normal kullanamadım sürekli donuyor kendini kapatıyor. bu sorunu tek yaşan ben miyim yoksa benden başka yaşayan var mı ?

hhakan
2 Takipçi

Gece kampanyasından uygun fiyat aldım. Seçebileceğim daha iyi ürün olarak daha yüksek çözünürlük ve SSD özelliği olabilirdi. O özellikteki ürünler fiyat olarak çok farkediyor.

aalii
0 Takipçi

3 4 saat güncellendi. bir kaç gün kullandım sonra açılmaz oldu sorun nedir bilemiyorum ama benim için tam bir fiyasko. sorun ekran kartında midir nedir ama bir sorun olduğu apaçık. en kısa surede garantiye göndereceğim.

Bilgisayar donanım özelliklerine bakıldığında fiyat olarak uygun. Ancak fiyat sürekli olarak değişim gösteiyormektedir. Genel olarak olumlu kanaatte olup, üzerindeki yazılımlardan dolayı biraz yavaş olduğunu düşünüyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Asus
Asus
51 Takipçi

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi.