mseyhan
3 Takipçi
Note sevenler ama alamayanlara: Samsung Note fan edition

Samsung'un note serisini çok beğensem de note 4'den sonra gerek fiyatı gerek de özelliklerinin aynı kalışı nedeniyle tercih etmedim. Yeni çıkan Note fan edition, özellik olarak note 8'le hemen hemen aynı özelliklerde ama fiyat olarak yarı fiyatına. ben de iphone 6s'imi satıp geçen hafta aldım. kasası yeni telefonlara göre biraz estetikten yoksun. kullanılan plastik malzemeler fiyatını belli ediyor. fakat sistemsel olarak olağanüstü bir cihaz. onlarca uygulama açıkken bile kasma, donma yapmıyor. ayrıca kalem hassasiyeti çok yüksek. telefonun plastiğiyle sorununuz yoksa ve hız/performans/özellik arayışındaysanız 2000-2500 lira aralığında alınabilecek en iyi telefonlardan biri.


5 Yorum

naziko
0 Takipçi

Samsung hiç kullanmadığım bir marka bence en iyi telefon markası iphone hem çok komplike değil hem de bir ayrıcalık.

hasanaltas
4 Takipçi

Teknoloji ile yakindan ilgilenen ve sektorun icinde olan arkadasimdan duydugum kadariyla bu urun toplatilan Note 7 urunuymus.

jemil
5 Takipçi

note edge kullanmıştım beğenmemiştim. note fan edition da böyle bir şeyse uzak durun derim. kullanmadan alınacak bir cihaz değil.

gurkanu
0 Takipçi

Ben bunun piyasada satışa sunulduğunu yeni duydum açıkçası. Hala satışta ise alıp denemek isterim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
107 Takipçi

Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.