cetin
3 Takipçi
Mondi Cekmece
Yaptığımız çocuk odası için Mondi mobilyadan takım çocuk odası aldık.Tasarımları oldukça şık ve güzelmiş ben #mondi mobilyanın bu kadar güzel ürünleri olduğunu açıkcası bilmiyordum gidip inceleyince fazla düşünmeden bir de Mondi oturma grubu ve Mondi yemek masası da aldım.uygun ödeme koşulları ile indirimli mobilya seçenekleri ve düğün paketleri ile De Mondi tercih edilebilir marka mobilyalar arasında bence çok daha da büyüyecektir

  • Mondi Mondi için
  • 2016-06-26T01:51:03

1 Yorum

bskrtg
4 Takipçi
çocuklar için bu aralar benim de oda kurma planım vardı. #mondi mobilyadan arkadaşım da çocuk odası almış çok memnun kalmıştı. ilk kez mondiden alışveriş yapacağım ama artık eminim kalitesinden. hiç olumsuz geri dönüş almadım. mobilya konusunda ince eleyip sık dokuyan bir kadın olarak.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Mondi
Mondi
21 Takipçi
20 yıldır mobilya sektöründe hizmet veren Mondi, Şubat 2006’da Boydak Holding bünyesine katılmış olup, kısa zamanda sektörde önemli bir yer edinmiştir. “Sizinde Eviniz Güzel Olacak” sloganı ile yola çıkan Mondi, ev dekorasyonu için kaliteden ödün vermeden, şık ve ekonomik çözümler sunmaya devam etmektedir.