mine-e
4 Follower(s)
çeşit arttı, kalite ve fiyatlar yükseldi

h&m'in türkiye'de ilk mağazasını açtığı zaman nasıl bir izdiham olduğunu bilmeyen yoktur. uygun fiyatlar, tarz kıyafetler. şimdi tarz dursa da uygun fiyattan eser kalmadı. geçen sene 30-40 tl'ye aldığım özellikte kıyafetler şimdi 70-80 tl. eskisi gibi indirimle de karşılaşamıyorum. ancak eskisinden daha kaliteli şeyler bulunuyor. böyle bir artısı var.


  • for HM HM
  • 2017-06-29T02:10:16

5 Views

zzg
9 Follower(s)

h&m nin fiyatlarının yükselmesini diğer markalara bağlıyorum. de facto ve koton seviyesinde fiyatları vardı ilk çıktığında. o markaların birkaç tık üstünde. onlar fiyat yükseltince h&m de fiyat yükseltti haliyle. olan bizim gibi urban style giyinenlere oldu

halissiyan
0 Follower(s)

H&M hem cesitlilik bakiminda cok iyi hem de kalite acisindan yuksek standartlar da bir magaza ve bana cokca hitap ediyor. Surekli de alisverise giderim.

aihan
4 Follower(s)

eğer fiyat artırmasalardı koton defacto fiyatlarında satılacaktı. zara kalitesinde ürünler de o fiyata satılmamalıydı. bence haklı bir fiyat değişikliği. diğerleri fiyat düşürseydi böyle olmazdı.

demethh
0 Follower(s)

ben bu fiyatlar öncesinde h&m dışında kıyafet almazdım ne zaman fiyatlar yükseldi o zaman h&m almamaya başladım çok sevdiğim marka fakat fiyatlar çok arttı.

turana
4 Follower(s)

fiyatlar yükseldi yükselmesine ama kalite aynı bence. çeşitler arasında tarzım olan şeyler da azaldı. başkaları için artmış olabilir.

İlgili markaya ait diğer içerikler

HM
HM
42 Follower(s)

H & M Hennes & Mauritz AB bir İsveçli uluslararası perakende giyim firması. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir.