mevsimkose
5 Takipçi
İnesta güneş gözlüğü Atasun optikte

Atasun optikten hem numaralı gözlük hem de daha önce güneş gözlüğü aldım.Hatta ufak bir kaza sonucunda yaşadığım vida sıkıntısından garanti kapsamında yardımcı oldular.Garanti süresi bitmişken yine atasun optikten gözlük almayı planlıyorum.İnesta kadın gözlüğünü çok beğendim hatta fiyatı 80 tl civarında çok uygun.2 yıl garanti ve atasun optik hizmeti daha ne olsun.


9 Yorum

zehraturgay
3 Takipçi

Gozluk konusunda kesinlikle degismedigim ve kalitesine en cok guvendigim yer. En son rayban gunes gozlugumu de #Atasun optik kampanyasindan aldim.

baharg
1 Takipçi

sanırım atasunun kendi markası bu. fiyatı çok uygun. internette de oldukça şık modelleri var.

sedatkumran
1 Takipçi

Zaten kaliteli bir gozluk almak icin mutlaka kaliteli marka magazalar secmek lazim yoksa sahte urun cok ortalikta.

lüks markalar dışında kaliteli malzemeden üretilmiş bu tarz markalarda var atasun optik'te. şahsen bunları tercih ediyorum.

erhand
0 Takipçi

Moda takipçisiyseniz bu konuda birkaç sene geriden geliyorlar. Çeşit çok ama güncel model çok az. Olanlarda uçuk kaçık fiyatlarda.

adayilmaz
10 Takipçi

inesta gözlük sanırım Atasun'un kendi markası geçen yaz bir inesta gözlük almıştım ve hem fiyat olarak çok makul hem de performans olarak çok memnun kaldım bir şeyin kaliteli olması için ona çok para verme olayına karşıyım ben kalitede ucuza alınabiliyor bunun en güzel örneği inesta gözlük.

aysell63
238 Takipçi

eşimin gözlüğü kırıldı #AtasunOptik e gitik #İnesta modellere bakalım dedim yorumları güzel diye beğendi sanırım alacağı model o olacak

İlgili markaya ait diğer içerikler

Atasun Optik
Atasun Optik
65 Takipçi

Dünyada 44 ülkede, 6.000’den fazla mağazası ve 25.000’den fazla çalışanıyla faaliyet gösteren, bulunduğu pazarların optik perakendesinde lider konumunda olan Hollanda’lı GrandVısıon şirketinin %100 iştiraki Atasun Optik olarak 2007 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermektedirler.