mervecanas
5 Takipçi
Samsung bedava s9 dagitti

Hepinizin bildiği gibi yakın zamanda #iphonexs tanıtımı oldu ve iPhone xs akmak için ınsanlar kuyruklara girdi bu sırada kuyruk da bekleyen birçok kişiye powebank hediye edildi ...bu durumun karşısında ezeli rakibi Olan #samsung da manidar bir çıkış yaparak #Hollanda nin #apple isimli kasabasında birçok kişiye #samsunggalaxys9 hediye etti galiba bu soğuk savaş çok uzun zaman devam edecek aralarında belki bir alışveriş de olan iki dev ısım bir yandan da soğuk savaş içerisinde ...sizce hangisi daha iyi iphone xs mi samsung galaxy s9 mu??


5 Yorum

emintaskar
11 Takipçi

Bende okudum ve satis musteri stratejisi acisinda cok cesur ve dogru bir adim olmus bu yapilan.

sarisoy
0 Takipçi

iki şirket bugün ulaşabildikleri teknolojiye bu rekabet sayesinde ulaşabildi. her halukarda iki marka da kazanmış oluyor.

efsunasli
0 Takipçi

#samsung ve #Apple ezeli rakipler ve bu hiç değişmiyor hep bir misilleme var ama dönüp bakarsanız Apple çoğu kamera sistemini mercekler falan dönüp Samsung dan alıyor

adilastau
0 Takipçi

Keske bu hareketleri en cok musteri kitlesi olan bizim ulkemizde de yapsalar. Sadece ticari kar amacli bakiyorlar bize.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
104 Takipçi

Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.