memnunum
4 Takipçi
Çok ilgili personeller var çok mutlu oldum

Neşe Soyyiğit hanımefendi benimle o kadar ilgiliydi ki bu ilgiden çok hoşnut kaldım kendisine teşekkür ederim Boyner böyle Güleryüzlü ilgili yapmacık olmayan şık bir sunum yapan servisini sonuna kadar takip eden personeller ile çok daha güzel 🦋🦋🦋 Umarım Neşe Soyyiğit hanımefendi seni daha güzel konumlarda görürüz Boyner personelde dikkatli tebrikler..


7 Yorum

filizayaz
0 Takipçi

#Boyner en kaliteli ve her zaman ilgi alakanin hep ust duzeyde oldugu bir alisveris merkezi ve benimde tercihim.

burhantuysuz
3 Takipçi

Suan #Boyner magazalarinda cilgin indirimler ve kamlanyalar var. Haftasonu oradaydim ve 200 lira alisverisinize aninda 100 lira hediye ceki var.

tunakarsu
0 Takipçi

bu aralar işinde mutlu olan, bu mutluluğu dağıtan insan görmek çok zor. ne güzel :)

figenyabafun
6 Takipçi

Boynerde bu aralar baya güzel indirimler ve kamlanyalar var. Haftasonu oradaydim ve 100 lira alisverisinize aninda 50 lira hediye cek veriyor arkadaşlar bu fırsatı kaçırmayın.

aytendere
3 Takipçi

#Boyner çok uyguna özellikle kampanya döneminde giyseiler alabilirisniz normalde bu fiyatlara bu kazağı almak Hem de sezonunda biraz zor zamanını beklemek ve #boyner den almak lazım

İlgili markaya ait diğer içerikler

Boyner
Boyner
93 Takipçi

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ("Boyner") Türkiye'de gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından Boyner Holding'in bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başladı. İlk Boyner Mağazası, o zamanki adı olan "Çarşı" tabelası altında Bakırköy'de açıldı.