melissa
6 Takipçi

Senelerdir bekliyorum ama #Zara hala zara online satış sitesi açmadı ya ona yanıyorum oysa mango öyle mi hem mağazaları hem internet sitesi var. Neyse ki bazen trendyol gibi sitelere zara basic, zara man ve genel zara woman ürünleri geldiği oluyor. Ülkemizde çok fazla alternatif yok özellikle uygun fiyatlı ürünler arasında tasarım babında iyi bir şey bulmak kolay değil. zara collection ürünleri bu açıdan büyük farklılık sağlıyor.

  • Zara Zara için
  • 2016-06-17T17:44:42

2 Yorum

melody
5 Takipçi

#Zara’nın bu tarz babet ayakkabıları ya da o zaman moda olan ayakkabı türü neyse ürettikleri modeller en güzeli oluyor. zara man ürünlerini erkek arkadaşım çok sık kullanıyor hatta dolabı tamamen zara basic ve zara man basic ürünleriyle dolu diyebilirim. Kadınlardansa erkekler zara collection ürünlerini daha çok seviyor sanırım. zara online sitesinde satış yapmıyor ama markafoni, trendyol gibi yerlere sıkça butikleri geliyor ben de mağazaya gitmiyorsam oraya bakıyorum.

çok güzel ayakkabı zara bu tarzda kesinlikle çok başarılı.çizgisi hep belli tercih nedenim de bu.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Zara
Zara
32 Takipçi

Zara İspanyol merkezli giyim ve aksesuar markası. 1975 yılında Arteixo, Galiçya'da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kuruldu. Mağazaları genelde büyük alanlar üzerine kurulmaktadır.