mdiler
3 Takipçi
baymak elegant plus 9 klima

Geçen eylül ayında indirimle aldığım baymak elegant plus klimayı ilk kez yaz ayında kullanıyorum. Antalya'da oturduğum için neredeyse 6-7 saat açık kalıyor klima. soğutması kapılar kapalıyken salon için gayet hızlı ve etkili. evin diğer odalarına etki etmiyor ancak günde 8 saat güneş alan salonumuzu yaşanabilir hale getiriyor. klima elektirik tasarruflu olmasına rağmen (A++) bu kadar uzun süreli kullanımda tabii ki elektirik faturasına bir yansıması oluyor.


6 Yorum

Baymak ürünlerini hiç kullanmadım ama şirkette bir soğutucu var baymak gayet iyi çalışıyor.

metinsezek
3 Takipçi

#Baymak klima hiç kullanmadık ama klima almayı düşünüyorum o yüzden aklımda bulunduracağım tavsiyelerinizi

fatihyuce
208 Takipçi

eğer klima işini çözmez isem eşim beni eve almayacak bu gidişle #Baymak hiç aklımda yoktu bu kadar övgü zaten beğendiğim markayı araştırmama sebep

baymak'ın 2-3 modeli daha var. sizinki en uygun fiyatlı olanı. devir hızı düşük. bu yüzden diğer odalara etki etmesi zor.

rahimkarcan
3 Takipçi

Valla ben aldim koca salona 12 binlik ve harika bir sekilde sogutuyor. Faturasi da gayet ekonomik geliyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Baymak
Baymak
16 Takipçi

46 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde, iki üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir.Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak’ın Türkiye genelinde, 1000 ‘e yakın bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 1500’ün üzerinde servis teknisyeni bulunmaktadır.