25 Yorum

tarikbali
0 Takipçi
#hepsiburada uzerinden market alisverisi ne kadar mantikli bilemiyorum cunku ben bir cok urunu gorerek almak taraftariyim.
yamacdagli
5 Takipçi
#hepsiburada.com da bir cok satici cok ilgili ve urunu sattiktan sonra bile soru sordugunuzda size yanit vermeye calisiyor. Bir cok site de bu olay yok.
eneso
0 Takipçi
Marketlerde satılan çoğu ürünün en ucuzu ve en kalitelisini satıyorlar, tek market ürünleri değil her ürünü aynı şekilde satıyorlar ben siteden gayet memnunum.
esrayy
2 Takipçi
Her çeşit ürün var her ürünün en hesaplısını ve en kalitelisini satıyorlar, en güvenilir satış platformu bence hepsiburada.
kadirc
0 Takipçi
Her türlü ürünü en makul fiyata alıyorum hespiburada üzerinden, site gerçekten satış sitesi olarak en güveniliri, en iyi satış platformu bence hepsiburada.
murats
0 Takipçi
Bol çeşide sahip ve uygun fiyatlı ürünleri içinde barındıran bir site hepsiburada, en güvenilir alış veriş sitesi bence hepsiburada.
Market ve teknoloji ürünleri konusunda en hesaplısı ve en güvenilir site bence hepsiburada, geçenlerde aldığım hoparlör elime birkaç gün içinde sapa sağlam ulaştı. hem hızlı kargoluyorlar hemde sağlam gönderiyorlar.
mucahits
0 Takipçi
Ben bilgisayarım için bir kaç malzeme almıştım gerçekten çok hızlı gönderdiler sapa sağlam elime ulaştı fiyatı da gayet uygundu, en iyi satış platformu bence hepsiburada.
sevgiemec
1 Takipçi
Genelde elektronik urun guruplarini hep esimle #hepsiburada.com uzerinden bakiyoruz. Hesapli ve guvenilir alisveris.
erayo
0 Takipçi
Satış platformu olarak gerçekten başarılı bir site hepsiburada, ürün çeşidi oldukça bol ve ürünler gerçekten hesaplı güvenilir bir İnternet satış sitesi.
Ben çok fazla alış veriş yaptım hepsiburada üzerinden, site gerçekten güvenilir ve ürünleri çok iyi her ürünün mutlaka çeşidi oluyor.
Her marka ve her kategoride bulunan ürünlerin bolca çeşiti var, ben genellikle ev eşyaları alıyorum ve gerçekten kaliteli ve sağlam çıkıyorlar en güvenli ve en hesaplı satış platformu.
gokhane
0 Takipçi
Her türlü ürünü hepsiburada üzerinden alıyorum çok çeşit var ve hepsi kaliteli, ben uzun süredir kullanıyorum burayı gerçekten hesaplı dışarıda mağazalardan almaktansa buradan almak daha mantıklı bence.
cihant
0 Takipçi
Her türlü üründen binbir çeşit var gerçekten geniş ürün yelpazesine sahip bir site, ürünlerin fiyatları gayet uygun sitede gayet güvenilir.
rasitd
0 Takipçi
Ben neredeyse çoğu alışverişimi buradan yapıyorum hem uygun fiyatlılar hemde daha kaliteliler dışarıda daha fazla para ödemek yerine hepsiburada en iyisi.
nurc
0 Takipçi
Hepsiburada da ne ararsan var market ürünlerinden tut araba malzemelerine kadar. sitede gerçekten her şey var hepsi kaliteli ve hesaplı İnternet alışverişinde en güvenilir site bence hepsiburada.
Ben uzun süredir her alışverişimde hepisburada kullanıyorum gerçekten güvenli ve hesaplı bir site her türlü eşya var. bence en iyi satış platformu hepsiburada.
yusufgo
0 Takipçi
Ben genellikle ev için birkaç parça eşya alıyorum aldığım ürünler hem kaliteli hemde uygun fiyatlı oluyor gayet iyi bir site tavsiye ediyorum güvenilir bir İnternet sitesi.
kadirulu
0 Takipçi
Ben hepsiburada üzerinden genellikle elektronik alışverişi yapıyorum, dışarıdan almaya kalktığımda ya çok pahalı oluyor yada hiç kaliteli olmuyor ama hepsiburada da öyle değil hem kaliteli hemde hesaplı oluyor. en güvenli ve en hesaplı online alışveriş sitesi bence hepsiburada.
senac
0 Takipçi
Ben evime buradan 2 tane samsung monitör almıştım televizyon olarak kullanmak için gerçekten çok iyi paketlenmiş şekilde geldi gayet sağlam ve kaliteli bir ürün. her türlü alışverişi burdan güvenerek yapabilirsiniz.
Ben açık konuşayım dışarıdan alışveriş yapmayı komple kestim diyebilirim. çünkü her türlü ürünü hepsiburada da bulabiliyorum hem hesaplılar hemde kaliteli bunlar sayesinde dışarıda alışveriş yapmama bir neden kalmıyor.
okano
0 Takipçi
Market alışverişleri dışında her türlü alışverişimi buradan yapıyorum kaliteli ve uygun fiyatlı her ürün, güvenilir ve hızlı kargoluyor şirketler güvenebileceğiniz en iyi alışveriş sitesi.
ozanv
0 Takipçi
Ürünleri gerçekten kaliteli hepsiburadanın çoğu satıcısı ile güvenilir. ben buradan yaptığım çoğu alışverişten memnun kaldım. bence kullanılabilecek en kaliteli ve güvenli alışveriş sitesi.
oonur
0 Takipçi
Gerçekten iyi bir site alışveriş konusunda her şey var her türlü ürün hem hesaplı hemde kaliteli. bence İnternet üzerindeki en kaliteli alışveriş sitelerinden biri

İlgili markaya ait diğer içerikler

Hepsiburada
Hepsiburada
32 Takipçi
2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden. Online alışverişi ilk olarak geliştirip hizmet anlayışında fark yaratan firmalardan. 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliği ile e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmayıp vazgeçilmeze dönüştürdü.