maralsubasi
3 Takipçi
Demi en guzel cay

Komsum cok israr etti bu sefer #Betatea cay al demle diye. Bende kiramadim ve bu sefer beta tea aldim. Demledik ve evde denedik. Hakikatende cok kaliteli bir caymis. Bundan sonra da sadece betatea cay alip kullancam. İyi ki komsumu dinlemisim diyorum.


13 Yorum

muratguner
3 Takipçi

hiç denemedim bu markayı ben çay denilince çaykurdan başkasını tanımam özellikle çaykur rize çay yıllardır evimizde kullandığımız bir çay başka hiçbir çay denemedim sanırım denememde bundan sonra.

nurgungor
0 Takipçi

kesinlikle denenmesi gereken bir çay beta tea taç yaprak.o kadar reklamda gördükten sonra denedim bende gerçekten demi,tadı, dokusu çok iyi bilinen bir çok çay markasından.

arifgocer
2 Takipçi

Ofiste çayın tadının değiştiğini fark edip merak ettiğimde tanıştım bu markayla.O kadar beğendim ki eve de giderken aldım beta tea taç yaprak çay.Çay tiryakileri zamanla keşfedecek.

behicedavran
0 Takipçi

beta tea taç yaprak demi diğer çaylardan oldukça farklı geldi bana.Bir paket daha aldıktan sonra çoktan alışmış oldum şimdi başka çay içsem garipsiyorum.

beta tea taç yaprak çay içtikten sonra daha da başka çay istemem dedirtmiştir bana.Demi her şeyi tam benim gibi tiryakiye göre.

esmasare
179 Takipçi

kullandığım ve beğendiğim bir çay lezzeti de #BetaTea aroması rengi kokusu lezzeti ile çay tutkunlarına uyumlu

durudurulay
9 Takipçi

ben çok çay seven bir insan değilim ama geçen gün kuzenime gittim iftar sonrası çay demledi dedim bu nedir ne güzel bir çay o da beta tea kızıl dem dedi, ismini ilk defa duydum ama cidden tadı çok iyiytdi sanırım içine biraz da tomurcuk çay karıştırmış ve mükemmel bir tat elde etmiş bende anneme söylücem bundan sonra beta tea alsında bende keyifle içeyim.

serenatkan
1 Takipçi

Yaklasik bir aydir bende #beta tea cay kullaniyorum ve deminden kaliteli lezzetinden cok memnun kaldim cayinin.

İlgili markaya ait diğer içerikler

BETA TEA
BETA TEA
59 Takipçi

Tadı ve kokusu ile vazgeçilmez bir çay markasıdır. İsmi yeni yeni duyulmuş olsa da yakın zamanda çok geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.