makbule
4 Takipçi
Şahsına Münhasır dizi ...

Ben normalde tv de yayınlanan Türk dizilerini seven biri değilim genel olarak çok iyi konular yok bana göre ya da var bir süre sonra salça oluyor bu fikrimi değiştiren Tek yapım sadece #şahsiyet dizisi oldu en son bir Türk yapımından ne zaman etkilendiniz deseniz heralde hatirlamazdim ama şahsiyet beni sarstı konusu ,hikaye, ilerleyis her açıdan o kadar güzel ki dizi bittiğinde üzüldüm ulkemizle ilgili birçok gerçek de içerisinde var inanın izleyin ve sonra sizde çok şaşıracaksınız görüntü ve ses de yönetmenlik anlamında ekstra başarılı


6 Yorum

cigdem82
127 Takipçi

Hiç izlemedim en kısa zaman da ben de bakacağım belki bana hitap eden dizilerin arasına girer

hikmetkaytas
3 Takipçi

Bir kac bolumune bakma sansim oldu ve hakikatende Haluk Bilginer kalitesi ile cok iyi bir dizi.

kayipcanan
0 Takipçi

Haluk Bilginer çok sevdiğim bir oyuncu Tatlı Hayat dizisinde komik yönünü Şahsiyet dizisiyle de derin ve sağlam yönünü görmüş olduk ilerde ne diziydi be diyeceğimiz dizilerdendi keşke daha uzun soluk olabilseydi. Ama her güzel şey gibi Şahsiyet'de çabuk sonlandı.

sezenkalkan
0 Takipçi

Haluk Bilginer Türkiye'nin en iyi oyuncularından biri. Oynadığı her oyunu, filmi, dizisi hep 1 numara olmuştur. Şahsiyet dizisi çok farklıydı. jeneriğiyle olsun karakterleriyle olsun. keyifle ve merakla izledim. tekrar izlemeyi düşünüyorum.

ozlemoner
0 Takipçi

karakterler çok iyiydi. Haluk Bilginer in çoraplarını beğeniyordum. kedisinin adı münir di. arkadaşım da kedisinin adını münir koydu. Bağımlısıydık dizinin.

İlgili markaya ait diğer içerikler