asudanbakar
1 Takipçi
loreal şeker peelingleri
anneler günü dolayısıyla watsons indirim katalogunu incelerken loreal şeker peelingi gördüm normal de siyah nokta karşıtı kremler 50 liraya satılırken anneler günü indirimleri sebebiyle 27 liraya düşmüştü. iki gündür kullanmama rağmen siyah noktalarımın parlaklığını azalttı. ve böyle giderse gidereceğinden de eminim. üstelik sadece siyah noktalar iiçin besleyici,dengeleyici türleri de mevcut. maske yapar gibi uygulanıyor. ve uygulama sonrasında yüzde ferah bir his bırakıyor.


4 Yorum

semasunan
0 Takipçi
Ben daha cok losyon ve yuz kremini kullaniyorum. Biraz pahali ama ise yariyor.
şeker peelingi gerçekten işe yarıyor , ben cosmohome'un anneler günü indiriminden faydalandım bir aydır kullanıyorum
aysinseker
3 Takipçi
aa lorealin şeker peelingini bende çok beğeniyorum yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve gözle görünür fark oldu cildim de, madem anneler günü için indirime girmiş hemen bir stok yapayım sonuçta ben bu ürünü uzun bir zaman kullanmayı düşünüyorum.
çok güzel bir ürün.reklamlarda görür görmez denedim.eğer ciddi bir cilt probleminin eşlik ettiği siyah noktalarınız,bezeler yok ise gayet etkili.tonikle tamamlamak şart.

İlgili markaya ait diğer içerikler

LOral Paris
LOral Paris
29 Takipçi
L'Oréal Group Dünyanın en büyük kozmetik ve güzellik şirketidir. Fransa'da Paris banliyösünde Paris'e kayıtlı ofisi ve merkez ofisi ile Clichy, Hauts-de-Seine'de bu kozmetik alanında faaliyetlerini geliştirdi, saç rengi, cilt bakımı, güneşten korunma, makyaj, parfüm ve saç bakımı üzerine konsantre ve ilaç alanlarında aktif ve ABD'de üst nanoteknoloji'ye en çok yatırım yapan ve bu konuda en çok patenti elinde bulunduran bir şirkettir.