limonata
17 Takipçi

İçerisine girdiğimde kendimi kaybettiğim yerlerden biri # CarrefourSA. Zaman zaman bütün tavuklar acayip indirimli satılıyor. Ayrıca mutfak araç gereçleri gibi küçük ev eşyaları reyonlarında gerçekten uzun vakitler geçiriyorum. Ne zaman CarrefourSA markete girsem elim boş çıkmıyor diyebiliriz. Bence son zamanlarda daha çok indirimli ürün satıyorlar. Önceleri çok tercih etmezdim doğruya doğru ama şimdi çoğu yere göre daha uygun bir market olduğunu düşünüyorum.

1 Yorum

burakk
9 Takipçi

Cok guzel indirimler bana gore de en cok #Carrefoursa magazalarin da oluyor.Tani sadece tavuk vb urunler de degil neredeyse Magazada ki tum mamuller ile ilgili urunler de cok guzel indirimler yapiyorlar ve ben en cok da carrefoursa icerisinde ki firinlari cok begeniyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

CarrefourSA
CarrefourSA
40 Takipçi

İlk mağazasını 15 Haziran 1963'te Fransa'da açan Carrefour, bugün 33 ülkede, yaklaşık 16 bin mağazası ve toplamda 470 binden fazla çalışanı ile Avrupa'nın 1 numaralı perakende zinciridir. Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye'de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy, İstanbul’da açtıktan sonra 1996 yılında Sabancı Holding ile iş ortaklığı yaparak CarrefourSA ismini aldı.