limonata
17 Takipçi
Kuzenimin bebeğinin 1. Yaş günü için buradan ona hem doğum günü için parti süslemeleri almak hem de giysi biraz oyuncak gibi hediyelerden almak için alışveriş yaptım. Açıkçası çok az günüm vardı bu sebeple ürünlerin elime gelmesi baya önem taşıyordu. Alırken biraz tereddütlüydüm bu sebeple. Ürünler alışverişimin akşamına kargoya verilmiş ertesi gün elimde olunca mutluluktan havalara uçtum tabi.

4 Yorum

kayipruh
6 Takipçi
Ben genelde #ebebek sitesinden çocuk kıyafetleri satın alıyordum ama bu tarz farklı ürünlerinde satılabileceği aklıma gelmemişti. Şimdi böyle parti süslemeleri özellikle bebeklerin doğum günlerinde çok tercih ediliyor. #ebebek böyle bir ürün çeşitliliği ve müşteri memnuniyetleriyle ön planda oldukları için benim de ilk tercih ettiğim yerlerden biri. Ayrıca #ebebek mağazaları sürekli indirim ve kampanya düzenliyor takip edin derim.
limonata
17 Takipçi
Doğum günü setleri çok başarılı dediğim gibi bir de tek kullanımlık değiller bence yani biz zorlayıp bir kere daha kullandık ama sanırım bunu çoğu aile yapıyormuş. #ebebek internet sitesinden genellikle takılıyorum ben ama eğer mağazalarda daha çok kampanya düzenliyorlarsa neden olmasın gitmeyi düşünüyorum. üstelik bir çalışandan bilgi almak, danışmak daha etkili olur gibi.
Ben hem fiziksel olarak var olan alışveriş merkezlerini çok begeniyorum hem de internet üzerinden sürekli olarak online satış yapabilen sitelerini çok begeniyorum.Her iki yeri de ara ara ziyaret ediyorum.Ancak en iyisi bana göre gidip mağaza da ürünlere dokunarak ve görerek almak oldugunu düşünüyorum ve #ebebek mağazalarını bu şekilde ziyaret ediyorum.
cigdemyuce
49 Takipçi
ne ararsan bulabildiğin anneler ve çocukları için babalar kusura bakmasın bir mağaza yapmışlar adını da #ebebek koymuşlar

İlgili markaya ait diğer içerikler

ebebek
ebebek
32 Takipçi
ebebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir.