limonata
17 Takipçi

Genelde beyaz tişört kullanmayı yaz aylarında çok seviyorum. Hem rahat hem de uyumlu oldukları için ama rengi hafif solsun ya da minik bir leke kalsın anında belli oluyor beyazlarda. Çok sevdiğim bir tişörtümün üzerinde bir leke vardı kaç kere yıkadım geçmek bilmedi daha sonra deterjanımı değiştirip ariel satın aldım ve tek yıkamada lekeden eser kalmamıştı.

  • ARIEL ARIEL için
  • 2016-05-26T12:05:50

3 Yorum

kayipruh
6 Takipçi

Bende aynı sizin gibi takılıyorum kıyafet konusunda. Genelde yazın hep açık renk tişörtler giyerim. Ama ben anlamadan bir bakıyorum tişörtümün üzerinde tuhaf lekeler oluşmuş. Farkına varmadan bir şekilde kirletiyorum sanırım. Yazın sürekli yıkamak gerekiyor ama kıyafetiniz yıpranmasın, rengi solmasın istiyorsanız daha bir özenli olunmalı. #ariel deterjanlar bu konuda istediğim performansı sağlıyor senelerdir.

kemalmehmet
0 Takipçi

Kesinlikle beyazlar da en etkili deterjan markalarından bir tanesi de #ariel markasıdır . Uzun yıllardır sürekli olarak faaliyet gösteren ve birçok ev hanımı tarafından da tercih edilen büyük bir marka . Bizim evimizde de özellikle de beyazlar için her zaman alınan bir markadır #ariel ismi. Bizimkiler de çok memnunlar ürünün sonuçlarından .

limonata
17 Takipçi

Beğenmenize sevindim açıkçası #ariel deterjanının etkisi gerçekten çok anlaşılıyor. Ben kış aylarına nazaran yaz aylarında daha bir önem veriyor. Çünkü yazın daha aktif oluyoruz böylelikle kıyafetler hangi ara kirlenmiş ya da küçük lekeler birikmiş görmek zor oluyor ben de bazen bir bakıyorum nerden geldiği belli olmayan lekeler. #ariel zarar vermeden hızlı bir şekilde hallediyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

ARIEL
ARIEL
33 Takipçi

Kusursuz temizliğin tek adresi ve çamaşırlarınızın dostu hijyen ve kalitenin adresi Ariel'dir.