limonata
17 Takipçi

Bir ara axe’nin çikolatalı deodorantı çok popülerdi, reklamlarda sürekli ürünü gösteriyorlardı ama şimdi daha farklı koku seçenekleri de yer alıyor ama tabii eski popülerliği hala devam ediyor bence. Özellikle birçok erkek hala axe ürünlerini severek kullanıyor gözlemlerime göre. Ben de bayanlar için olan parfümlü bir deodorantını almıştım aylar önce yeni bitirdim sayılır. Memnun kalmıştım.

3 Yorum

ismail33
11 Takipçi

Aslında çok az reklam yapan ancak nbuna ragmen çok yogun bir kullanıcı kitlesine sahip olan ender parfüm ve deodorant markalarından bir tanesi de #axe markasıdır diye düşünüyorum bende.Bir süre bende kullandım #axe ürünlerinden ve o zamanlar da kokularını çok begenirdim.Ama deodorantını çok kullanmadım.O da oldukca kaliteliymiş anladıgım kadarıyla yorumlardan .

aysen23
8 Takipçi

Bayan deodorantlarını bir süre kullandım ve çok memnun kaldım.#axe deodorantlarını özellikle erkek ürünlerinde daha faydalı ama yani özellik be kalıcılık da ben erkek #axe ürünlerini seviyorum.Çoğu erkek arkadaşımdan da kokusunu biliyorum çok dikkat çekici ve kalıcı #axe kokuları var

cicooo
267 Takipçi

ama o çikolatalı kokusu benim için bir erkekte en iyi duran koku sınıfında #AXE nin en iyi serisi derim

İlgili markaya ait diğer içerikler

Axe Deodorant
Axe Deodorant
34 Takipçi

1986’dan beri Türk erkeklerinin her yeni güne daha iddialı başlamasını sağlayan Axe, kışkırtıcı kokusu ve yenilikçi tasarımlarıyla Axe etkisini vazgeçilmez kılıyor.