kronikuykucu
7 Takipçi

zenfone 6 kullanıcı olarak #asus telefonların kalitesini aynı laptoplardaki gibi kaliteli buluyorum. Telefon 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Telefonu oldukça fazla kullananlardayım hem mesajlarla hem oyunlarla gün içinde epey kullammama rağmen beni akşama kadar idare ediyor. Ayrıca #asus sürekli güncellemelerle telefonumun yeni gelişimlere açık ediyor. Laptopta aynı sorunsuzca devam ediyor. 4 yıldır kullanıyorum umarım böyle hatasız devam eder. Kendilerini geliştirmeleri bence memnun edici.

  • Asus Asus için
  • 2016-08-05T20:16:42

2 Yorum

melody
5 Takipçi

benim çoğu arkadaşım #asus kullanıyor laptop olarak. asus yetkili servislerinden genel olarak kullananlar çok memnunlar. bütün prösedürleri yetkili servis aracılığıyla öğreniyorsunuz ve ürününüzü yepyeni gönderiyorlar. ben laptop almayı düşünüyorum ama model konusunda karar veremedim henüz ama laptop olarak alırsam asus alacağım.

burakk
9 Takipçi

#Asus belki bilgisayar ve laltop urunlerinde belki biraz geri kalmis gibi dursa da ozellikle de Asus Zenfone akilli telefon serisi ile adindan cok soz ettiriyor ve buyuk bir yukselis icerisin.En sonda Asus zenfone 6 cikarildi ve fiyatina gore cok iyi ozelliklere sahip bir akilli telefon diyebilirim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Asus
Asus
51 Takipçi

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi.