aihan
4 Takipçi
koska yaz helvası
koska'nın tahinli klasik helvası çok seviliyor ama benim favorim cevizli yaz helvası. oldukça güzel ve hafif bir tatlı. yemekten sonraları biraz ağır gelebiliyor. mümkünse akşam üstlerinde ara öğün olarak yenmeli. bir de sıcak çay oldumu değmeyin o keyfe :)


  • Koska Koska için
  • 2017-07-12T13:42:41

12 Yorum

Gorkemm
69 Takipçi
Benim için helva demek yaz helvası demektir. Bu işide en iyi #koska yapıyor. Bir sürüde çeşit yapmış bu ara şekersiz , glutensiz diye kategorilere ayırmış bir göz atın derim. üstelik #koska şubeleri her yerde var rahatça bulunabiliyor.
halede
4 Takipçi
Açıkçası ne helva ne pekmez yazın yenmiyor benim şahsi fikrim ben yazları daha sade kahvaltıları seviyorum çünkü çok ağır oluyor kış aylarında daha çok seviyorum soguklarda özellikle helvalar daha bir güzel oluyor lezzeti falan şahane Aynı zamanda çayla da akşamları güzel gider ama tabi ki #koska olmalı bence de...
tansukayaalp
2 Takipçi
akşam çayın yanında misafirlere ev halkına herkese içiniz bayılmadan tatlı keyfini alabileceğiniz seçeneklerden biri tadı muazzam bence
yavuztursa
6 Takipçi
Yazin biraz tuketimi sorun olsa da kis aylarinin vazgecilmez uclusu benim icin #Koska tahin pekmez ve Koska helva. Kisin benim kahvaltim icin yeterli.
candaner
0 Takipçi
Biz #Koskanin urunlerini cok seviyoruz ve helvasini da yaz kis farketmiyor kahvalti da afiyetle yiyoruz. Acayip lezzetli fistikli helvalari super.
cicooo
392 Takipçi
yaz helvası çok severim ve #Koska da bu konu da oldukça iyi bir isim lezzetli helva ürünleri ile hem keseye hem mideye hitap ediyor
bugratastan
3 Takipçi
Artik kisi iple cekiyorum ki birbirinden lezzetli koska urunlerini yemek icin. Koska helvadan tahin pekmeze kadar cok ozledim hepsini.
fatihyuce
215 Takipçi
en sevdiğim helva yaz helvası #Koska nın yaz helvası çeşitleri de mükemmel tavsiye edeirm bende

İlgili markaya ait diğer içerikler

Koska
Koska
41 Takipçi
Koska’nın geçmişi 1900’lü yılların başında Denizli’de Hacı Emin Bey’in faaliyet gösterdiği helvacı dükkanına kadar uzanmaktadır. Baba mesleğini sürdüren Halil İbrahim Adil Dindar 1930 yılında oğulları ile birlikte İstanbul’a gelerek Koska semtinde bir dükkan açar, zamanla ürettikleri helva ve tatlıların lezzeti ile ünlenir. Bulundukları semtten dolayı Koska Helvacısı olarak anılmaya başlar ve bu adı marka olarak tescil ettirirler.