karacaliker
5 Takipçi
Koska Helva Kisin Keyfi
Koska pekmez ve tahin almistim ama koska fistikli helvayi ilk kez alip deniyorum ve daha once niye almadim diye cocuklar da bana kiziyorlar. Cocuklar resmen bayildilar fistikli koska helvaya. Bende cok sevdim itiraf etmeliyim yani. Zaten pekmez ve tahini de her sabah kahvalti da sunuyorum ve simdi de leziz ve cok faydali helvasini da aldim keyifle tuketiyoruz kisinda.


  • Koska Koska için
  • 2019-02-05T05:13:31

6 Yorum

zeyzey
0 Takipçi
Koskanın her ürününe bayılıyorum ve kahvaltı sofralarımızın vazgeçilmezidir fıstıklı helva özellikle ufaklıklar bayılıyor.
ayferturna
1 Takipçi
Ben kış helvasını daha çok seviyorum #koska nin uzun zamandır alıyorum hatta ama bu helva da özellikle balık dan sonra yemeğin sonunda yemek için harika oluyor
kuzeyyamac
3 Takipçi
#Koska hem helva hem de tahin de oldukça başarılı ben en azından içim rahat bir şekilde alıyorum koskanin malzemelerini en önemlisi de bu bence fiyat olarak da diğer benzer markalardan çok da pahalı sayılmaz
ben de kışın helva yemeyi çok severim. iyi kötü helva gerçekten fark ediyor. yedin mi koska yiyeceksin.
melly
4 Takipçi
helvayı ben de çok severim. kalorisi yüksek olmasa her gün yerim de kalorisi çok yüksek. az yemek gerek.
selimsahhin
5 Takipçi
Resmen enerji deposu. C vitamini falan bosver al bi koska helva tahin yada pekmez al sana dogal enerji patlamasi.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Koska
Koska
37 Takipçi
Koska’nın geçmişi 1900’lü yılların başında Denizli’de Hacı Emin Bey’in faaliyet gösterdiği helvacı dükkanına kadar uzanmaktadır. Baba mesleğini sürdüren Halil İbrahim Adil Dindar 1930 yılında oğulları ile birlikte İstanbul’a gelerek Koska semtinde bir dükkan açar, zamanla ürettikleri helva ve tatlıların lezzeti ile ünlenir. Bulundukları semtten dolayı Koska Helvacısı olarak anılmaya başlar ve bu adı marka olarak tescil ettirirler.