korkmazs
5 Takipçi
asusu i7 notebook

geçenlerde media marktan sipariş ettiğim asus notebook geçenlerde elime ulaştı hemen açıp kullanmaya başladım gayet hızlı ve özellikleri çok iyi pc alacaklar için söylüyorum asustan şaşmayın.


  • Asus Asus için
  • 2017-07-29T02:16:22

8 Yorum

sudebas
0 Takipçi

Bir kere #asus kullandim ama cok sorun yasadim ve o gun bugundur asus alsam bile i7 islemci disinda urun almam cok problemli.

akinkula
0 Takipçi

Bende dun Vatan bilgisayar da cok guzel indirime giren #Asus i5 islemcili cok iyi bir laptop aldim. Zaten ihtiyac vardi fiyatta cazip gelince kacirmak istemedim.

goknazz
0 Takipçi

Bence bu paralara #apple mac alabilirsiniz sadecd uzerine biraz daha fark koyun ve kafaniz rahat etsin.

uzun zamandır bende kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım. Ürün hız ve performans olarak gayet iyi aldığım fiyat aralığında bulunabilecek en iyi dizüstü. Isınma sorununu çok nadir yaşadım. 2-3 saatlik yüksek performans kullanımlarında dahi çok az bir ısınma oluyo.

alit
0 Takipçi

Bence eskiden daha iyiydi #Asus bir ara el değişti allak bullak oldu herşey media markt garanti kapsamı Tüm cihazları için kötü Asus Evet iyi bir marka ama garanti de ben çok sorun yaşadım açıkçası o yüzden markaya bile sıcak bakamıyorum

afetd
0 Takipçi

#Asus tablet var bende hızla yapmam gereken okul işlerim için günlük kullanıyorum Hatta Şuan da da ondan yazıyorum ben de aynen dediğin gibi çok memnunum bazen şarj olayı sorun oluyor ama hızı oldukça iyi

donur
0 Takipçi

ben 2 yıldır aynı pc kullanıyorum asusun 2 yıl olmasına rağmen sadece bataryada ufak bir sorun oldu başka olmadı servis biraz uzun sürdü ama olsun 2 yıl içinde çok ama çok az yavaşladı oda olacak tabi

ben iş yerimde kullanıyorum i5 işlemcili asus bilgisayar iş yerinde çok yardımcı oluyor işlerimi akıcı bir şekilde yapabiliyorum bilgisayarı alalı 1 yıl oldu ama sorun çıkarmadı bu zamana kadar hız hiç düşmedi gayet iyi tam bir fiyat performans ürünü.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Asus
Asus
51 Takipçi

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi.