bernakipcak
3 Takipçi
Koçtaş Ürünleri Hakkında Yorumlarınız Neler ?
Koçtaş nakliye konusunda çok iyi. Ev eşları konusunda birçok malzemeyi ordan kolaylıkla bulmak mümkün özelikle evini yeni dizenler için birçok malzemeyi bulabilirsiniz güvenle tavsiye ederim.


5 Yorum

melikefer
3 Takipçi
Ben koctas da ki çeşitliliği çok seviyorum..birde fiyatları biraz makul olsa bazı şeyler makul bazı şeyler hiç makul değil piyasanın üstünde bir değerde satılıyor daimi gittiğim için Biliyorum #koctas en son poşetleri bile paralı yapmıştı
bernasuzan
0 Takipçi
Ev için ne ararsan hepsi #koctas dan var bizim mutfakta farklı dolaplar var bazı yerlere boyum yetişmiyor onun dışında ki yerlere yetişiyor ama yesitmeyen yerler için bende iki basamaklı bir tabure almak istedim çok şık bişeye de buldum #koctas dan aldım indirime de girmişti
yeni evlendim ve evimi koçtaş ın şahane ürünleriyle dizdim bence son model uygun ve modern ürünlerle içime sinen güzel bir iş çıkardık günlerce bana bıkmadan usanmadan yardımcı oldular şuan hiçbir sorun çıkmadı fakat çıksa bile ürünlerinin arkasında duracaklarına eminim severek kullanıyorum.
volkandoner
2 Takipçi
Balkonda bir kac cicek ve limon agacim var ve bunlara bakim urunlerinin tamamini da #koctas magazasindan aliyorum. Aradigim her sey var burada zaten.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Koçtaş
Koçtaş
96 Takipçi
Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, 1955’te kurulmuş, ilk mağazasını ise 1996 yılında İzmir Bornova’da açmıştır. Türkiye’de 21 ilde 44 mağazası bulunan Koçtaş, güçlü yerel tedarik zinciri ve uluslararası satın alma gücü sayesinde, yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla tüketicilere sunmaktadır.