ranatekeli
8 Takipçi
Klima Alacaklara Altus Kalitesi
Şuan 30 yılın sıcaklarında benim kurtarıcım #altus klima oluyor.Ama sıcaklara ne işler ki.Diğer beyaz eşyalarını da kullanıp memnun kaldıktan sonra da klimasını almak ve makul fiyatlara çok isabetli bir karar oldu öneririm.


  • ALTUS ALTUS için
  • 2017-06-30T17:20:27

8 Yorum

perisavas
0 Takipçi
Daha yeni klima aldim ve cok para verdim İcim acidi simdi. Keske daha once gorseyd bu tavsiye ve yorumlarinizi ve bende #regal klima alsaydim. İnternette de baktim fiyatlar gayet uygunmus.
kardelenilk
0 Takipçi
Ben #Altua derin dondurucu aldim kullaniyorum evde cok da memnunum. En azindan buzdolabina bisey koymuyorum ve bir cok urunum altus derin dondurucu da duruyor. Her bayanin mutfaginda altus derin dondurucu olmali.
dodoys
6 Takipçi
İzmir de yaşayan biri olarak klimanın ne kadar elzem birşey olduğunu inanın hiç söylemeye gerek bile yok o kadar lazım ki hem yaz hem de kış eskiden normal bir klima kullanırdım ama artık bende inverter klimayı geçtim cidden elektirik de çok farkediyorum daha az geliyor fatura bu da büyük avantaj oldu benim için ..Şimdi bir tane daha alacağım bu sefer de #altus marka almayı düşünüyorum yorumlara bakarken denk geldi baya da etkili herkes çok beğenmiş
dumah
0 Takipçi
Biz de #altus markasının yürüyüş bandı var o kadar zamandır duruyor annemle arada yürüyoruz balkonda ger de kalamıyor çok memnunuz bizde kumaşını bilmiyorum ama band için sizlere kefil olabilirim bir kere bile sorun yaşamadık elektirik de pek harcamiyor her açıdan iyi
aliyeturca
0 Takipçi
Tam da klima almayi dusunuyordum bence ve iyi mi #memnuniyet.net sayfasina bakmisim. Ve iyi ki #regal klima ile ilgili memnun kalinmis bu yorumlari gordum yoksa gidip iki kati para verip ayni urunu alcaktim baska marka diye.
cisemkiran
0 Takipçi
Dort ay once bende #regal klima aldim ve simdi bu sicaklar da kullaniyorum cok da memnunum performansindan. Cok guzel sogutuyor ve oyle korkulacak bir elektrik de yakmiyor.
yakupsahan
0 Takipçi
#Altus inverter klima aldim. Alirken cok tereddute dusmustum ama zamanla kullanikca iyi ki almisim diyorum kendime.
canisik
0 Takipçi
Ben kisin klima kullaniyorum ve ilk #Altus klima aldigimda biraz dusunmustum ama simdi iyi li altus klima aldim diyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

ALTUS
ALTUS
48 Takipçi
Altus, Arçelik bünyesi altında ürün ve hizmet sunan beyaz eşya üreticisi. 4.000'in üzerinden satış noktası mevcuttur. Altus, beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klimalar, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan ürün çeşitliliğine sahiptir.