efeburk
1 Takipçi
Kitap sevenler icin en güzel hediye
Çok samimi olduğum kadim dostum için bir hediye bakıyordum o kadar çok farklı şey aklıma geldi ama ona özel onu etkileyecek birşey olsun istedim klasik hediyeler insanların kendilerine aldığı basit şeyler bence çok mutlu etmiyor onları daha çok onu etkilemesi adına özgün şeyler olsun istiyor insan o yüzden de bu hediyeyi görür görmez beğendim.kendisi kitap kurdu bir tiptir onun için kitap okumak başka bir yere seyahat etmek kadar eğlenceli o yüzden de bayıldı zaten ..Peki maliyeti ve Nerden aldığım gibi soruları sizler için yazayım muhurce.com dan aldım linkini sizin için aşağıya atacağım kişiye özel muhuru kendiniz de yapıp tasarlayabilirsiniz tamamen o kişinin kişisel zevklerine ya da onu yansımasına bağlı olarak çok hoş birşey ortaya çıkıyor bir bakın derim...
  • Kitap Kitap için
  • 2019-04-10T23:31:50

1 Yorum

deryacicek
2 Takipçi
Muhteşem bisey ve tam da kafamda olan bir üründü. Harika bir fikir verdiniz bana çok teşekkürler. Hemen bakıyorum bundan.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Kitap
Kitap
88 Takipçi
Kitap, bir kenarından birleştirilerek dışına kapak takılmış yani ciltlenmiş, üzeri baskılı sayfaların toplamıdır.Kitap, bir kenarından birleştirilerek dışına kapak takılmış yani ciltlenmiş, (kâğıt, parşömen vb. malzemeden üretilmiş) üzeri baskılı sayfaların toplamıdır.