kenansancak
3 Takipçi
Saatte zerafet

#Casio saatin bir cok degisik model de saatini kullandim simdiye kadar ve hepsinde de cok ama cok memnun kaldim. Gecen hafta yine cok hos ve zarif bir saat aldim tabi yine casio aldim. Senelerdir kullandigim ve kolay vazgecemedigim bir marka casio kol saati modelleri. Kaliteli ve saglam.


  • Casio Casio için
  • 2018-04-15T09:12:11

8 Yorum

Babamda çok eski bir Casio saat var özenle saklar.Küçükken hesap makineli saatle ilk Casio da görmüştüm.Yıllarca hayal ettim ve aldım.Casio nun gözümde,gönlümde yeri apayrıdır.Çocukluğum gelir aklıma.

leylabir
2 Takipçi

#casio erkek saati vardı babamın aman tanrım o kadar çok severdi ki ve hep derdim baba ya bu saatin kızlar için olanı yok mu diye marka o zamandan berri benim için başka bir yerde bayanlar için de modelleri iyi ama erkek modellerini özellikle beğeniyorum

arifgocer
2 Takipçi

Kesinlikle çok sağlam saat Casio.Liseden bu yana özenle sakladığım hesap makineli saatinden var.Takmaya kıyamazdım.Casio saatlerin yeni modelleri de çok iyi ama eskinin tadı bir başka.

cumcum
150 Takipçi

ama gerçekten oldukça sağlam kasalara sahip bir saat markası #Casio kendine has bir karizması ve kullanılan malzemesi ile de oldukça sağlıklı bir isim

Casio marka yeni saatler gerçekten çok dikkat çekici.Hem göz alıcı hem sportif hem şık.Özellikli saatler çeşidi çok.Ve kesinlikle çok dayanıklılar.

recepsoylu
0 Takipçi

Casio marka klasikleşmiş stil saatler var ve bilekte inanılmaz zarif duruyor.Erkeğin aksesuarı saatidir.Bir çok saatim var ama en sevdiklerim Casio olanlar.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Casio
Casio
32 Takipçi

Casio, Japon elektronik alet üreticisi, 1946 yılında Tokyo'da kuruldu. Casio'nun bilinen en iyi aletleri: hesap makineleri, ses ekipmanları, PDA'ler, kameralar, müzik enstrumanları ve saatlerdir. Casio, 1957 yılında dünyanın ilk elektronik hesap makinasını piyasaya sürmüştür.