kenanlagar
4 Takipçi
Gozunuze deger veren hastane

Bursa Dunya goz hastanesinde yakin zamanda goz rahatsizligi tedavisi gordum. Ve inanin bana isminin hakkini veren bir hastane. Oncelikle mutlaka dunya goz hastanesi randevu sistemine girerek randevunuzu alin, sira vb durumlar olmasin diye. Size Bursa Dunya goz hastanesinin numarasini da vereyim, 444 4 469. Muhakkak gitmeden arayin ve randevu kaydinizi olusturun. Ozellikle bir doktor ismi vermiycem cunku hepsi cok kaliteli ve islerinin ehli. Kesinlikle goz konusunda bir numara burasi.


5 Yorum

ozoz
196 Takipçi

Bir defa yolum düştü o da aciline gözüme yürürken toz kaçtı ve mahvetti beni korkarak gittim maddi çöküş olacak diye ama inanın o kadat sıcak kanlılar ki ve o kadar da yardımcı oldular değdi

ersinm
0 Takipçi

istanbul bakırköy'deki hastanelerinde annemin bir göz doktoru var. 4 yıla yakın zamandır gideriz. ekonomik olmasa da zor bir ameliyatın üstesinden geldiler. güvenilecek bir kurum.

esratutar
4 Takipçi

Bursa da oturuyorum bende ve burada Dunya Goz hastanesi oldugunu bilmiyordum. İyi oldu ogrendigim lazim olursa kullanirim.

Ben daha once Ankara da, Adana da ve İzmir de Dunya goz hastanesine gidip tedavi olduk ve hepsinde de hizmet kalitesi esit neredeyse.

ziyaatarsak
0 Takipçi

Babamin katarak operasyonunu Bursa Dunya Goz Hastanesinde yaptik ve Nail hocaya cok tesekkur ediyorum cok iyi bir doktor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
481 Takipçi

Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.