yiit
3 Takipçi
kamil koç'un bumerang sistemini bilen var mı?
ankara istanbul yolculuklarımda kamil koç'u tercih ediyorum. biletimi de internetten alıyorum. yolculuklardan genel olarak memnunum. ancak aynı şeyi bumerang adını verdikleri yolcu kayıt sistemi için söyleyemeyeceğim. karmakarışık bir şey, herhangi bir avantajını da göremedim. kullanamayacaksak, bi avantajı yoksa neden bu kadar afili bi isim koymuşlar ki? eskiden yol kart vardı, çok daha iyiydi...

7 Yorum

dilsahdermi
6 Takipçi
Bence de eski sistem çok daha iyiydi ama bu bumerang olayı aslen Şu #kamilkoc da daha çok seyahat edenler için düşünülmüş birşey ve ekstra bedava bilet olabiliyor ama zaman önemli tabi ki
sürekli kullanıyorsanız otobüs firmalarının bu avantajlarını kullanmak gerek bence. her bilette yüzde 17 puan 5-6 seyahat sonra bedava bilet demek.
dilekulas
1 Takipçi
Karayolunda tartismasiz en kaliteli hizmeti sunan marka #kamilkoc ve bende ne zaman otobus bileti alsam kamil koca bakarim.
oznurd
0 Takipçi
Çok fazla kullanırım ama hiç duymadım, ama baktığım kadarıyla gereksiz bir sistem eski yol kartı daha iyiydi gerçekten böyle afili bir isim koymalarına gerek yoktu.
busey
0 Takipçi
Şuana kadar hiç duymadım ama pek faydalı gibi durmadı açıkçası çok saçma bir eklenti. ama bumerang dışında her şeyi çok iyi en iyi otobüs firması bence kamil koç
cihant
0 Takipçi
Ben çok saçma buldum bu sistemi gerçekten bir faydası yoksa yapmalarının pek bir anlamı yoktu. ama firma gayet başarılı uzun yolculuklarımda her zaman tercihimdir kamil koç.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Kamil Koç
Kamil Koç
33 Takipçi
Kâmil Koç Otobüsleri Anonim Şirketi, 1923'te yük taşımacılığına başlayan Kâmil Koç tarafından, şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında hizmet vermek üzere 1926'da Bursa'da kurulan otobüs şirketi.Kamil Koç, dört binden fazla çalışan ve beşyüzden fazla araç ile 57il, 286 ilçeye yılda 250 bin civarında sefer yapıp ortalama 35 bin yolcu taşımaktadır.Şirket 4 Haziran 2013 tarihinde 65 milyon TL'ye Actera Group'a satılmıştır.