gulbuseli
2 Takipçi
Kadinlar Gununu Unutmayan Flormar ...
Okuldan kalan zamanlarımda parttime bulduğum bir mağaza da çalışıyorum bazen çok yoğun oluyoruz ve part değil de full time da calisabiliyorum.. #kadinlargunu de tam olarak böyle bir gün oldu benim için çok yoğun mesai harcadık ama birçok erkeginde kadınlar günümüzü kutlaması benim çok hoşuma gitti.#flormar markasının çalışanları da Tüm mağazalarda çalışma bayanlara küçük bir hediye paketi yapmışlar içeri girip bizlere hediye ettiler poşette bir ruj bir oje ve ek kremi vardı çok ınce düşünülmüş bu hareket markaya bile sempati duymamıştım sağladı diyebilirim ...teşekürler flormar...

4 Yorum

cemilekaplan
6 Takipçi
Flormar ruj ve maskarasini cok begeniyorum. Ustelik fiyati da cok ekonomik diger markalara gore.
aysell63
265 Takipçi
#Flormar benim ilk kozmetik markam halen de özellikle far ürünlerini çok beğenirim
kadınlar gününde böyle incelikler yapan firmaları kutlamak gerek. bi dahaki makyaj alışverişimde özellikle flormar alacağım.
cigdem82
191 Takipçi
#Flormar çok eski bir kozmetik markası bir çok kişinin de tercih ettiği isim bende güvenle kullanıyorım

İlgili markaya ait diğer içerikler

Flormar
Flormar
45 Takipçi
Modanın başkenti İtalya’nın Milano kentinde kurulan Flormar, 1970 yılında Şenbay Ailesi tarafından satın alınarak Türkiye’de üretime başlamıştır. Flormar, yıllık 120 milyon adetlik üretim hacmi ile allıktan fondötene, fardan maskaraya, rujdan ojeye, aksesuardan cilt bakım ürünlerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle kadınların vazgeçilmez markası haline gelmiştir.